İçeriğe geç

KUEPE Kursu & KUEPE Özel Ders

koç kuepeKUEPE kursu ve KUEPE özel ders programlarında Koç Üniversitesi hazırlık sınıfını geçmek isteyen öğrencilere özel rehberlik ve eğitim sunuyorum.

 

KUEPE Özel Ders & Kurs Kimin için?

  • Koç Üniversitesi öğrencileri ya da Koç Üniversitesine kayıt olacak öğrenciler için
  • Hazırlık derslerini yetersiz bulan ya da takip edemeyen öğrenciler için
  • Hazırlık derslerini takip etmesine rağmen KUEPE sınavını geçemeyen öğrenciler için

Genellikle hazırlık derslerini takip etmesine rağmen KUEPE sınavını geçemeyen öğrencilerle çalışıyorum.

KUEPE Başarı Hikayeleri

KUEPE Özel Ders & Kurs Nasıl İşliyor?

KUEPE özel ders programlarında her bir öğrenci için o öğrenciye özel bir program çıkarıyorum çünkü öğrencilerin seviyeleri ve ihtiyaçları çok farklı oluyor. İlk önce tanışıyoruz. Sizi tanıyorum, ihtiyaçlarınızı ve eksiklerinizi analiz ediyorum. Hedeflerimizi ve yol haritamızı belirliyoruz. Sonra da tam gaz çalışmaya başlıyoruz. Kaybedecek vaktimiz yok.

KUEPE Özel Ders & Kurs Kaynaklar

KUEPE özel ders ve kurslarında hem KUEPE için geliştirilmiş özel sınav kaynaklarımızı hem de KUEPE için yardımcı ek kaynakları kullanıyorum.

KUEPE Özel Ders & Kurs Nerede?

lokasyonKUEPE özel ders ve kurslarını haftalık ve dönemlik programıma göre Maslak veya Çağlayan ofislerinden birinde gerçekleştiriyorum. Yurt dışındaysam, seyahat halindeysem veya tercih halinde derslerimizi online olarak da yapabiliyoruz.

 

KUEPE Özel Ders & Kurs – Referanslar

Fırsat buldukça hem KUEPE hem de diğer sınavlar için çalıştırdığım öğrencilerimin hikayelerini ilham vermesi adına paylaşıyorum. Mesela buradan Eylül KUEPE için çalıştığımız Beren Hanım‘ın hikayesini okuyabilirsiniz. Ayrıca Öğrenci Hikayeleri bölümünde pek çok farklı seviyeden öğrencinin serüvenlerini okuyabilirsiniz.

KUEPE Özel Ders & Kurs – Başvuru

Aşağıdaki formu doldurarak eğitim talebinde bulunabilirsiniz. Eğitim programımda müsaitlik olması durumunda sizi ön görüşme için ofisime davet edeceğim.


 


Etiketler: kuepe özel ders, kuepe kursu, kuepe rehberlik, koç hazırlık atlama, koç hazırlık muafiyet, koç hazırlık atlama özel ders