İçeriğe geç

Hüseyin Demirtaş › Referanslar & Öğrenci Yorumları

Hüseyin Demirtaş ile İngilizce öğrencilerinin yorumları. Türkiyenin ve dünyanın farklı yerlerinden öğrencilerimle gerek ofisimde gerekse internet üzerinden İngilizce eğitimler ve rehberlik çalışmaları gerçekleştiriyorum. Aşağıda öğrenci ve okurlarımın mesajlarından ve başarı hikayelerinden kesitler yer alıyor.

Ezgi – Boğaziçi Üniversitesi

“Hüseyin Hoca her yönü ile dolu dolu bir insan. Gerçekçi yaklaşımları ve somut çözümleri ile sınavı geçmemeniz mümkün değil. Aldığından çok daha fazlasını veren, gönlü geniş başarı odaklı ve motive edici. Önerdiği çalışma yöntemleri ve hazırladığı kaynaklar sınava hazırlanan herkese yol gösterici ve oldukça yeterli. Onun öğrencisi olarak çalıştığım için gerçekten çok şanslıyım. Hedeflerim doğrultusunda ilerlemem için bana göre çok zor olan İngilizce engelini atlamam da inanılmaz yardımcı oldu. Çok teşekkür ederim.”

İrem – Bilgi Üniversitesi

Sınavıma 1 ay kala Hüseyin Bey ile özel derse başladım. Bilgi üniversitesi hazırlık bölümünün son seviyesindeydim. Essay yazma konusunda eksiklerim vardı. Hüseyin Bey ile hızlı bir çalışmaya başladık ,haftada iki saat ders yapıyorduk. Benden bol bol essay yazmamı istiyordu. Her derse 2 essay bazen 3 essay yetiştiriyordum. Bu essay sayıları başta gözümü korkutuyordu daha sonrasında Hüseyin Beyin verdiği taktiklerle essay yazmanın zor bir şey olmadığına karar verdim. İlk ders de anlattığı ‘başarıya ulaşmamın yolu’ altındaki 4-5 maddelik şeyi adım adım uygulanırsa hazırlığı geçmek için yeterli seviyede essay yazılacağını gördüm.

Motivasyonumu Güçlendiren Başarı Hikayeleri

Okurlarımdan ve Takipçilerimden Yorumlar

Hüseyin Demirtaş ile İngilizce sitesi, YouTube kanalı, Hüseyin Demirtaş Akademi ve kitaplarım her ay yüz binlerce öğrenciye rehberlik ediyor. Türkiyenin ve dünyanın dört bir yanından öğrencilerimden, okurlarımdan ve takipçilerimden her yıl sayısız başarı ve teşekkür mesajı alıyorum. Yaptığım işe inancımı ve sevgimi artıran bu mesaj ve yorumları Hüseyin Demirtaş Yorumlar sayfasında sizin için derledim.

“Kanalınızı birçok yabancı öğretmenin videolarını izledikten ve İngilizcemi belli bir yere getirdikten sonra buldum. Türkçede birisinin bu seviyede yayın yaptığını görmek beni mutlu etti. Diğer konularda iyi olsam da yazmayı pek bilmiyorum. Videolarınızın ve sitenizdeki içeriklerin yazma konusunda çok faydasını gördüm. Dersi bilginizi öğrenciden sakınmadan, ayrıntılı bir şekilde anlatmanızı takdir ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.” — İsa

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.