İngilizce Eğitimleri – Video Dersler

Daha bilinçli, verimli ve etkili İngilizce öğrenmeniz için yenilikçi İngilizce eğitimleri hazırlıyorum. İngilizce özel derslerim yoğun talep sebebiyle genelde dolu olduğu için İngilizce öğrenme konusunda destek ve rehberliğe ihtiyacı olan milyonlarca öğrenci için online eğitim programları hazırlıyorum. Bu sayfada online İngilizce eğitimlerim ile ilgili bilgileri bulacaksınız.

Online İngilizce Eğitim Türleri

Hüseyin Demirtaş ile İngilizce markası altında hem ücretli hem ücretsiz eğitimlerle her yıl yüz binlerce öğrenciye rehberlik ediyorum.

Ücretsiz Online İngilizce Eğitimleri

Hüseyin Demirtaş ile İngilizce YouTube kanalında yüz binlerce öğrenciye rehberlik eden ve severek izlenen çok sayıda İngilizce dersi yayınladım. Şu ana kadar 2,970,133 + kez izlenen bu dersler size baştan sona etkili ve bilinçli İngilizce çalışmak için bilmeniz gereken her şeyi anlatıyor. İlk tavsiyem ücretli eğitimlerime geçmeden önce YouTube kanalımdaki dersleri bitirip uygulamanız.

Reading Analiz Eğitimi

Reading Analiz derslerim ile on binlerce kişi İngilizce kompleks cümleleri bölüp ve analiz etmenin yollarını öğrendi.

İngilizce okuduğunu anlamak en temel beceri ancak çoğu kişi İngilizce okuduğunu ya anlamıyor ya da yanlış anlıyor. İngilizce okuma becerinizi geliştirmek, cümleleri nasıl bölüp anlamlandıracağınızı göstermek ve kelimelerin farklı anlamlarını incelemek için Reading Analiz Eğitimi'ni oluşturdum.

Reading Analiz eğitiminde hem video dersler hem de incelenen metinlerin Türkçe çevirileri yer alıyor. Reading Analiz derslerini izlemek için tıklayın.

Essay & Writing Dersleri

Bu dersler sayısız hazırlık öğrencisinin writing sınavlarını geçmesine vesile oldu. Şimdi sıra sizde.

writing nasıl yazılır

YouTube kanalımda İngilizce essay yazımı ve örnekleriyle ilgili video derslerim yer alıyor. Hem var olan essay derslerini izleyebilir hem de yeni derslerden haberdar olmak için kanala abone olabilirsiniz.

Essay Dersleri videolarına ulaşmak için tıklayın.

Ücretli Online İngilizce Eğitimleri

Bu bölümde öğrencilerime rehberlik sunduğum kapsamlı online İngilizce video eğitim paketleri yer alıyor. Her bir eğitim özel bir konu ve beceriye yönelik nokta atışı kapsamlı dersler içeriyor. Böylece aldığınız eğitimi bitirdiğinizde o alanda kendinize olan güveniniz ve konuya olan hakimiyetiniz kat kat artıyor.

Reading Akademi

Pek çok öğrenci maalesef İngilizce okuduğunu ya anlamıyor ya eksik anlıyor. Oysaki reading yani İngilizce okuma becerisi hem iş hayatında hem de akademik hayatta en temel beceri. Reading Akademi eğitimi öğrencilere adım adım detaylı interaktif video dersler ile kompleks İngilizce cümleleri bölmeyi, teknolojiden siyasete kadar pek çok konuda ileri seviye İngilizce metinleri okuyup anlamayı öğretiyor.

Siz de gramerden sıkıldıysanız ve artık gerçek anlamda İngilizceyi yaşamak ve anlamak istiyorsanız Reading Akademi sizin için. Reading Akademi müfredatı ve öğrenci yorumlarını incelemek için Reading Akademi sayfasını inceleyin.

Writing Akademi

İngilizce yazı yazmak için bilmeniz gereken her şey bu eğitimde. Writing Akademi ile İngilizce cümle kurmayı, paragraf yazmayı, İngilizcedeki en önemli fiilleri kullanmayı, essay türlerini ve İngilizce bağlaçları özel ders kalitesinde hazırlanmış online eğitim sistemi ile öğreneceksiniz.

Writing Akademi, TOEFL, IELTS, Proficiency ve üniversite hazırlık sınıfı öğrencileri için idealdir. Writing Akademi müfredatı ve öğrenci yorumlarını incelemek için Writing Akademi sayfasını inceleyin.