İçeriğe geç

Hüseyin Demirtaş ile Reading Analiz

Hüseyin Demirtaş ile Reading Analiz Eğitim videoları ve materyallerini bu sayfada bulacaksınız. Reading Analiz Eğitim seti ile İngilizce metinleri daha iyi anlayacaksınız. Uzun cümleler ve karmaşık yapılar artık dert olmaktan çıkacak.

Reading Analiz Dersleri

 

Reading Analiz Dersleri

[list-pages depth=”2″ child_of=”4616″ sort_column=”post_date”]

 

Reading Analiz Facebook Grubu

İngilizce okuma anlama becerisini geliştirmek isteyenler için Reading Analiz Facebook grubunu kurdum. Anlamadığınız cümleleri ya da aklınıza takılan reading sorularını bu grupta sorabilirsiniz.

Reading Analiz Açıklamalı Ders Listesi

Aşağıda şu ana kadar yayınlanmış olan Reading Analiz derslerinin açıklamalı listesi yer alıyor.

Ders 1 – Reading Analiz

Reading Analiz eğitiminin ilk dersinde lösemi hastası çocukları tedavi eden bir kliniğin yöneticisinin anılarını işliyoruz.

Ders 2 – Reading Analiz

Reading Analiz eğitiminin ikinci dersi yayında. Bu dersin konusu Amerikalı bir doktora öğrencisinin Çin’de bir yıl okuduktan sonra akademik hayat ve kendi hayatıyla ilgili aklında oluşan sorular. Bu derste Ivy League gibi terimler öğrenirken Amerikada tıp eğitiminin Türkiyeden ne açıdan farklı olduğunu da göreceksiniz.

Ders 3 – Reading Analiz

Reading Analiz eğitiminin üçüncü dersinde İngilizce haber başlıkları ve İngilizce haber metinlerini inceleyeceğiz. Bu derste önemli kültürel bilgi ve referanslar bulacaksınız.

Ders 4 – Reading Analiz

Reading Analiz’in bu dersinde bir kadının yaşlandıkça ilişkilerinde ve hayata bakışında oluşan değişimi inceliyoruz.

Ders 5 – Reading Analiz

Bu derste BBC’nin dünyanın en yaşanabilir ülkeleri isimli haberini baştan sonra yeni Reading Analiz formatında inceliyoruz. Güzel ifade ve kalıplar sizi bekliyor.

Ders 6 – Reading Analiz

Milgram Deneyi nedir biliyor musunuz? İnsanlar bile bir masum insanlara zarar verir mi? Reading Analiz dersinin bu bölümünde ünlü bir psikoloji deneyi var.

Ders 7 – Reading Analiz

İngilizce güzel sözler ve Türkçeleri. Birbirinden güzel ve anlamlı 16 İngilizce özlü söz ve Türkçe açıklamaları.

Ders 8 – Reading Analiz

Reading Analiz serisinin bu dersinde birbirinden güzel 12 tane ilham verici İngilizce özlü sözü inceliyoruz.

 

Son Kez İngilizce

İster TOEFL, IELTS, YDS veya Proficiency için isterseniz de reading, writing, listening ve speaking için çalışın. Hüseyin Demirtaş ile İngilizce e-posta bülteni size İngilizce öğrenmede bilinç ve başarı getirecek kaynaklar sunuyor.