İçeriğe geç

Writing & essay eğitiminde Türkiye’de bir ilk

essay kontrol

Bugün sizinle uzun süredir üzerinde çalıştığım bir projeyi paylaşmak istiyorum.

Essay kontrol

Essay kontrol

Bir başarıdan onlarca başarıya

Bundan 2 yıl kadar önce Eskişehir’den bir öğrencim essaylerini kontrol ettirecek güvenilir bir hoca bulamadığını söyleyip yardım istemişti. O öğrencimin yazılarını 3 hafta boyunca kontrol edip geri bildirim verdikten sonra öğrencim Boğaziçi Üniversitesi’nin İngilizce yeterlilik sınavını geçti.

İlerleyen aylarda Ankara’dan, Çanakkale’den ve İstanbul’un uzak köşelerinde oturan okuyucu ve öğrencilerimden TOEFL, IELTS ya da Proficiency sınavlarıyla ilgili essaylerine feedback yani geri bildirim talepleri geldi. Öğrenciler, sadece yazarak writingi ilerletmenin ya da geçer puan alacak essayler yazmanın mümkün olmadığını çünkü eğer yazıları bir uzman tarafından düzeltilmemişse aynı hataları yapmaya devam ettiklerini görmüşlerdi.

Tecrübe & Uzmanlık

Bu süreçte ekibimle beraber Türkiye’nin önde gelen üniversiteleri ve şirketlerinden onlarca öğrenci ile çalışıp, yüzlerce yazı değerlendirdik. Değerlendirdiğimiz her yazı, daha iyi essay yazmaya başlayan ve sınavını geçen her öğrenci yaptığımız işe olan inancımızı artırdı.

Türkiye’de bir ilk

Ve nihayet TOEFL, IELTS ve Proficiency gibi sınavlara hazırlanan öğrencilerim ve okuyucularımdan gelen artan sayıdaki essay kontrol ve değerlendirme taleplerine istinaden Türkiye’nin ilk ve tek tamamen essay kontrol, değerlendirme ve puanlandırma temalı sitesi olan EssayKontrol.com‘u yayına aldık.

Mümkün olan en iyi hizmeti sunmak adına Essay Kontrol‘de Türkiye dereceli, Boğaziçi Üniversitesi mezunu, İngilizce hocalarından bir kadro oluşturduk.

Essay Kontrol ekibi, e-posta ile Word dosyası ya da metin dosyası olarak gönderdiğiniz essaylerinizi değerlendirip 48 saat içinde detaylı geri bildirim sağlıyor. Dahası yazılarınızı istediğiniz yerden ve istediğiniz zaman göndererek zaman ve mekan sınırı olmadan çalışabilirsiniz.

Essay Kontrol’ün Türkiye’de İngilizce yazı yazma alanında büyük bir boşluğu dolduracağına inanıyoruz.

Essay Kontrol Hizmetleri

Essay Kontrol Ücretsiz Kaynaklar

EssayKontrol.com Essay Dersleri sayfasında İngilizce kompozisyon yazımı ile ilgili her türlü faydalı kaynak ve bilgiyi bir araya getiriyor.


Etiketler: essay kontrol, ielts essay değerlendirme, ielts essay kontrol, ielts essay puanlandırma, proficiency essay değerlendirme, proficiency essay kontrol, pte essay kontrol, toefl essay değerlendirme, toefl essay kontrol, toefl essay puanlandırma

“Writing & essay eğitiminde Türkiye’de bir ilk” hakkında 2 yorum

 1. Merhaba,
  Bu essaycontrol ucretsiz m?
  Veya ucretsiz olan hangileri ? Link adreslerini gönderebilirmisiniz ?
  Yardımcı olabilir misiniz lütfen? Gercekten çok ihtiyacım var,
  Şimdiden çok tesekkurler…..
  Saygılarımla

  1. Hüseyin Demirtaş

   Merhaba essay kontrol ve değerlendirme süreçleri, paketleri ve sık sorulan sorularla alakalı tüm detayları doğrudan essaykontrol.com sitesi üzerinde bulabilirsiniz. Genel anlamda bu tür ileri derece dil kabiliyeti gereken profesyonel hizmetler ücrete tabi oluyor. Ancak eğitim aldığınız bir kurum varsa kimi kurumlarda, üniversitelerde belli derecede yazı değerlendirme hizmeti sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.