İçeriğe geç

Duyurular

EvdeKal İngilizce Dersleri Serisi

#EvdeKal İngilizce Dersleri Serisi Başlıyor!

Ülkece zor zamanlardan geçiyoruz. Evde geçireceğimiz vakti daha verimli kullanmak adına #EvdeKal İngilizce serisini başlatıyoruz. İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrenciler için İngilizce okuma, dinleme, yazma ve konuşma becerilerini entegre bir şekilde geliştireceğimiz bir seri başlıyor. Hepimize hayırlı olsun!

150.000+ Abone & 10.000.000+ Ziyaret

Geçen hafta 2 büyük dönüm noktasını geride bıraktık. Hüseyin Demirtaş ile İngilizce sitesi ve YouTube kanalı başlarken belki de hiç hayal edemeyeceğim kadar çok öğrenciye yol gösterdi. Bazı rakamları ve gelişmeleri sizinle de paylaşmak istedim.

YDS, Mazi ve YDS Rehberi Kitabımız

Bugün itibariyle YDS Rehberi kitabımız yayına girdi. Tüm bu süreç pek çok hatırıma canlandırdı. Bir zamanlar öğrenciydim şimdi öğretmen ben olmuşum. Neler oldu, neler bitti ve YDS Rehberi kitabında neler var?

Haberler

HDİ Bülten – Eylül 2019

Eylül 2019 yeni ders ve yazılarla dolu dolu bir ay oldu. Hüseyin Demirtaş ile İngilizce kanallarında yayınlanan yeni ders ve kaynakları bu yazıda sizin için derledim.

Chrome Eklentisi: Hüseyin Demirtaş ile İngilizce Güzel Sözler

? Çok gizli projemi açıklama vakti geldi 🙂 Artık gizli değil. Reading Rehberi kitabımızda İngilizce özlü sözler ünitesinde yer alan 200+ ? özenle seçilmiş İngilizce özlü söz ve çevirisini, modern web teknolojileri ve tasarım kütüphanelerini kullanıp, bol bol araştırma, uykusuz gece ve sevgi ile yoğurarak bir Chrome eklentisi yazdım. ?

Sıfırdan İngilizce Dersleri Serisi

Sıfırdan İngilizce dersleri ile İngilizce öğrenme yolculuğunuza etkili, denenmiş ve pratik bir yol haritası ile başlayın! Az önce uzun süredir öğrencilerin çok istediği Sıfırdan İngilizce dersleri serisini başlattım.