İçeriğe geç

essay kontrol

Essay kontrol & essay düzeltme sayfasında gönüllü olarak düzelttiğim essaylerden örnekler bulacaksınız. Essay kontrol videoları ile farklı seviyelerden öğrencilerin yazılarında yaptığı hataları görüp bunlardan ders alabilirsiniz.

essay kontrol & düzeltme

Her bir essay düzeltme videosunda pek çok farklı problemi inceleyip düzeltiyorum. Böylece gerçek örnekler üzerinden writinginizi nasıl geliştirebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Bu arada Hüseyin Demirtaş ile İngilizce YouTube kanalına abone olun en yeni dersleri kaçırmayın!

Essay Kontrol – Ders #1 – Weapons

Bu derste weapons yani silahlar konulu bir essayi düzeltiyoruz. Düzeltilmesi gereken çok fazla hata içeriyor bu yazı. Bu sebeple çok şey öğreneceksiniz. Bu arada Hüseyin Demirtaş ile İngilizce YouTube kanalına abone olun en yeni dersleri kaçırmayın!

 

Essay Kontrol – Ders #2 – Epilepsy – Process Essay

Bu derste epilepsi üzerine bir process essay düzelteceğiz. Bu essay epilepsi nöbeti geçiren bir kişiye adım adım nasıl yardım edileceğini anlatıyor. Bu arada Hüseyin Demirtaş ile İngilizce YouTube kanalına abone olun en yeni dersleri kaçırmayın!

Essay Düzeltme ile ilgili Önemli Not

On binlerce okuyucum olduğu için tüm essay düzeltme taleplerine cevap vermem mümkün değil.

Eğer hızlı ve profesyonel bir essay kontrol hizmetine ihtiyacınız varsa ve yazınızın baştan sona detaylı bir şekilde kontrol edilip düzeltilmesini istiyorsanız Essay Kontrol sitesi üzerinden ihtiyacınız olan paketi seçebilirsiniz.

 

Son Kez İngilizce

İster TOEFL, IELTS, YDS veya Proficiency için isterseniz de reading, writing, listening ve speaking için çalışın. Hüseyin Demirtaş ile İngilizce e-posta bülteni size İngilizce öğrenmede bilinç ve başarı getirecek kaynaklar sunuyor.