25 Comments

 1. Ne cok memnun oldum bu sosyal sorumluluk calismanizdan bilemezsiniz. Rabbim verdiginizin katini size versin. Saglikla huzurla kaliniz.?

 2. Hocam bu nasıl bi çalışma , helal olsun yani ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım yani dersi vermenizi sorumluluğunuz olarak sayıyorsunuz ve öğrencilerin dersi daha iyi takip edebilmesi için sonuna ödül de bırakıyorsunuz yani sizi takip etmeyen biri olsaydım o hediyeler için çalışırdım artık çalışmayanlar içinde hediye için çalışma fırsatı olacak herhalde 🙂 inşallah projenizde ilerleme birlikte kaydederiz sorumluluğunuz için ayrıca teşekkür ederim.

  1. Rica ederim Kerem Bey. Evet program bana bile çekici geldi. Açıkçası şu dönemde hem toplumsal fayda sağlaması hem de müsait vakitlerimi değerlendirmem açısından iyi olacağını düşünüyorum.

 3. hocam merhaba…emeğiniz için çok teşekkür ederiz, çok faydalı olacağına inanıyorum..ilminiz in zekatını vereceğiniz için Allah sizden razı olsun..peki hocam dersleri nerden takip edeceğiz bu sayfadan mı?

  1. Rica ederim. Dersleri Hüseyin Demirtaş ile İngilizce kanalından yayınlıyor olacağım. İlk ders bugün yayına girecek. Kanala abone olup bildirimleri açarsanız dersler yayına girince haberiniz olur. Ayrıca ders notlarını da bu sayfadan paylaşıyor olacağım.

 4. Merhaba emekleriniz için çook teşekkürler, çok faydalı olacağı ilk videodan belli☺️ Harikasınız???

  1. Rica ederim Ebru Hanım. Böyle güzel tepkiler almak beni de sevindirdi. Öğrencilerin cidden böyle bir çalışmaya ihtiyacı varmış. Büyük bir heves ve ilgi var.

 5. Gerçekten çok faydalı bir eğitim. İlk dersten bir çok ders aldım umarım devamı gelir. Tecrübelerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkürler

  1. Rica ederim devamı da yolda. Bu süreçte fırsat buldukça yeni dersler çekip yayınlayacağım

 6. Hüseyin hocam bugün fark ettim ve dersleri almaya başladım. Nasıl düzgün ve toplum yararına çalışan bir Türk vatandaşısınız. Helal olsun size.Emeklerinize sağlık.

   1. Hüseyin hocam bu projeniz beni çok çok motive etti keyifle ve heyecanla takip ediyorum? Gerçekten derslerinizin her biri altın kıymetinde keşke haftada 1-2 değil de 3-4 video atabilseniz öyle güzel olur ki..
    İyi çalışmalar diliyor yeni derslerinizi merakla bekliyorum.

    1. Merhaba Tuna Bey, aslında haftalık bazda daha fazla ders hazırlıyorum. Derslerin bir bölümü sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında Hüseyin Demirtaş ile İngilizce YouTube kanalından herkese açık olarak paylaşılıyor bir bölümü ise Hüseyin Demirtaş Akademi video eğitim paketleri ile çalışan kendi öğrencilerimize ve rehberlik ettiğimiz kurumlara ulaşıyor. Ancak şu anki salgın döneminde hem kendi öğrencilerimiz hem de YouTube için normal dönemlere göre daha fazla araştırma, geliştirme ve içerik mesaisi ayırmaya gayret ediyorum evde kalan herkese daha çok faydamız dokunsun diye.

 7. Hüseyin hocam bugün fark ettim ve dersleri almaya başladım. Nasıl düzgün ve toplum yararına çalışan bir Türk vatandaşısınız. Helal olsun size.Emeklerinize sağlık..

 8. ilk iki gün bile güzel fark yarattı bende. çok teşekkür ederiz böyle bir platform hazırladığınız için.

  1. Merhaba Ezgi Hanım, tecrübelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Derslerde de belirttiğim gibi doğru yöntem başarı getirir. Selamlar

 9. https://imgyukle.com/i/xaTaV8

  Hüseyin hocam #EvdeKal İngilizce serisi benim web sitenizdeki eğitimlerinize başlama sebebim olan bir içerikti. Bu seri beni fazlasıyla tatmin ve memnun etti.Bu yüzden size minnettarım. ilk yayımlanan “one present rule” metninin sonrasında zorunlu sebeplerden ötürü devam edememiştim. Sonrasında 7 Habits metninin bildiriminin gelmesiyle beraber serinin son metninin olmasını öğrenmem beni gerçekten fazlasıyla üzdü. #EvdeKal İngilizce serisi ciddi anlamda kapsamlı bir içerik; sizin ve çalışma aşamasıyla bizim üzerine ciddi emek verdiğimiz kıymete değer bir konsept. Bu tarz içerikli bir çalışmaya biz normal şartlarda hiçbir youtube kanalında erişemiyoruz malesef. Sizden bu seriyi içerik olarak devam ettirmenizi rica ediyorum hocam. Gerçekten buna ihtiyacımız var. Kanalınızdaki reading analiz serisi bu projedeki içeriğin bir kısmını oluşturmasına rağmen çok daha fazla izlenmiş görünüyor. Acaba başlığı sebebiyle direkt olarak video içeriğine işaret etmediği için mi bilemedim lakin eğer ki bu seri devam ederse başka bir başlık altında bu konu üzerine fikir alışverişi yapılabilir. (Yalnızca böyle bir hizmetin varlığından öğrenmeye muhtaç ve istekli kişilerin bihaber kalmaması için söylüyorum) yoksa çok sevdiğim bir söz vardır: “Ehemmiyet ve kıymet, ekseriyetle keyfiyete bakar; kemiyete az bakar veya bakmaz.”

  Tek bir kişinin bile disiplinli bir şekilde çalışarak ingilizce öğrenebilmesine rehber olursanız bu durum bazı zaman yaşanan hayal kırıklıklarını hiçe indirir. Sonuç olarak toprağa bırakılan binlerce çekirdeğin kaçının çürüyüp gittiğinin çok azından alınan meyvesnden sonra bir önemi kalmaz öyle değil mi?

  Ben kendi şahsım adına vermiş olduğunuz özveri için tekrar tekrar teşekkür ederim kendinize iyi bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir