İçeriğe geç

HDİ Bülten – Mart 2017

Haberler

Hüseyin Demirtaş ile İngilizce’nin Mart 2017 teması speaking yani İngilizce konuşma becerisi oldu. Speaking adına bu ay hazırladığım pek çok kaynak oldu. Bu arada şu anda HDİ ziyaret sayısı 987,685 olmuş yani ay sonu itibariyle nasipse 1 milyon ziyarete ulaşacağım. Bu kadar çok insana ulaşıp yardım etmiş olmak çok güzel bir duygu.

Speaking: İngilizce Konuşma

4 Korkunç İngilizce Telaffuz Hatası video dersi ile sürekli yapılan ve büyük yanlış anlamaları sebep olan 4 büyük telaffuz hatasını inceledim.

İngilizce iş görüşmelerine girecekler için İngilizce Mülakat Soruları video deneme sınavını hazırladım.

Ayrıca İngiizce konuşma sınavlarında kullanılacak pratik ifade ve kalıpları içeren Speaking Kalıpları – İngilizce Konuşma Kalıpları sayfasını yayına aldım.

IELTS Speaking

Odaklandığım alanlardan birisi de IELTS Speaking oldu. IELTS Speaking için internetteki en kapsamlı ve pratik IELTS Speaking İpuçları yazısını hazırladım. Sınava girmeden önce kesinlikle okumanızı öneriyorum.

Ayrıca kendini test etmek isteyenler için IELTS speaking soruları video deneme sınavını hazırladım.

Son olarak da sınavdan önce seviyesini görüp hatalarını düzeltip daha yüksek not almak isteyenler için Online IELTS Speaking Deneme Sınavı hizmetini oluşturdum.

Argumentative Essay Nasıl Yazılır?

Yoğun talep üzerine şu ana kadar sadece özel eğitimlerimde paylaştığım Argumentative Essay Nasıl Yazılır video dersini yayınladım. Bu derste İngilizce Writing sınavlarında en çok sorulan argumentative essay yazımını baştan sona öğrenebilirsiniz.

LYS 5 – İngilizce

LYS 5 İngilizce için hazırlanan öğrencilere yönelik tavsiye ve ipuçlarını içeren tüm yazılarımı topladığım LYS-5 ipuçları sayfasını yayına aldım.

Milgram Deneyi – Otoriteye İtaaat

Reading Analiz eğitiminin 6. bölümünde psikolojinin ünlü deneylerinden biri olan Milgram deneyinin güncel bir denemesini inceledim.

Eğitimler

Özellikle akademik İngilizce yazımında zorluk çeken öğrenciler için Üniversite için Writing Eğitimi programımı başlattım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.