İçeriğe geç

HDİ Bülten – Eylül 2019

Haberler

Merhaba bugün bizi yine dolu dolu bir bülten bekliyor. Son bir haftada pek çok yeni ders ve yazı yayına girdi.

Satır Başları

İngilizce & Yurt Dışı: Daha önceden sözünü verdiğim ve izleyicilerin sık sık sorduğu İngilizce Öğrenmek için Yurt Dışına Çıkmadan Önce Bilmeniz Gerekenler dersini yayına aldım. Spoiler Alert: Sınırı geçince İngilizce düzelmiyor.

İngilizce Konuşma Kursu: 360 Derece İngilizce Konuşma Kursunu merak eden öğrenciler için programın işleyişini ve ilk ünitelerden örnek dersleri içeren 360 Derece İngilizce Konuşma Kursu Nasıl İşliyor & Örnek Dersler oynatma listesini yayınladım.

Reading Analiz: Reading Rehberi okurları ve Reading Analiz serisini takip eden öğrenciler için Attitude isimli ileri seviye bir metni adım adım analiz edip kompleks cümle ve ifadelerle nasıl başa çıktığımızı gösterdim ➡️ Attitude – İleri Seviye İngilizce Metin – Reading Analiz #15

İngilizce Cümle Analiz: Disability – İngilizce Cümle Analiz #10 dersinde basit sayılabilecek bir metni inceledim.

İngilizce Saati: Az önce de İngilizce Saati programımızın Failure konulu 37. bölümü yayına girdi.

En İyiler

Bu ay aynı zamanda öğrencilerimizden ve okurlarımızdan çok sık gelen soruları kapsamlı analizler & raporlar yazarak cevaplandırmaya başladım.

İlk rapor İngilizce kursu arayan öğrenci ve veliler için dikkat edilmesi gereken temel ölçütleri içeren En İyi İngilizce Kursu – Doğru Tercih için İpuçları yazısı.

İkinci rapor ise farklı çeviri sitelerinin ve uygulamalarının performanslarını karşılaştıran En İyi İngilizce Çeviri Sitesi & Uygulaması yazısı.

İngilizce Seviye Tespit

İngilizce seviyemi nasıl ölçerim diyen öğrenciler için farklı İngilizce sınavlarını ve bu sınavların artı ve eksilerini İngilizce Seviye Testi yazısında ele aldım.

Son Tarihler

Hüseyin Demirtaş Akademi yeni dönem video eğitim paketleri kampanyası bir hafta içinde sona eriyor. Programla ilgili detaylar burada.

Genel Notlar

Not #1: Hüseyin Demirtaş ile İngilizce bülteni, sitesi ve YouTube kanalı her ay ay 100.000+ öğrenciye ulaştığı için her ay yetişebileceğimin ya da cevaplayacabileceğimin onlarca katı mesaj geliyor ve maalesef çoğuna dönemiyorum. Eğer sizin de yazdığınız ve dönemediğim bir mesajınız varsa şimdiden özür dilerim.

Not #2: Her dönem okurlarımızdan hangi kitaba çalışayım, hangi video eğitim paketini bitireyim diye sorular geliyor. Bu konuda da Hüseyin Demirtaş Akademi üzerindeki tüm kitaplar ile ilgili detaylı bilgileri Kitaplar sayfasında özel video eğitim paketleri ilgili bilgileri de Video Eğitimler sayfasında bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir