İçeriğe geç

3 Büyük Güncelleme ⏳ Yeni Dönem

Bu hafta uzun süredir öğrencilerimizin talep ettiği 3 büyük güncellemeyi tamamladık.

Video Eğitim Paketleri

ingilizceSon 3 yıllık sürede temelden ileri seviyeye kapsamlı programlar sunan İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi, Reading Akademi, İleri Seviye İngilizce Okuma Kampı, Writing Akademi, Pratik İngilizce Çeviri Eğitimi gibi 5 büyük video eğitim projesini tamamladık.

Eğitimlerin sayısı ve içeriği arttıkça öğrencilerimizden tüm eğitimlere bir paket olarak erişme talepleri gelmeye başladı. Yaz döneminde gerekli yazılım güncellemeleri ve entegrasyonları tamamladık ve dün akşam itibariyle Hüseyin Demirtaş Akademi üzerindeki tüm video eğitim programları için kısa dönem (6 aylık) ve uzun dönem (1 yıllık) paketlerini yayına aldık.

Video Eğitim Paketlerini Göster ➡️

360 Derece İngilizce Konuşma Kursu 2. Dönem

İkinci büyük gelişme ise 360 Derece İngilizce Konuşma Kursunun yeni dönem açılışı. Aylardır kayıtlar kapalı olduğu için önkayıt listesi uzamaya başlamıştı. Dün akşam itibariyle 360 Derece İngilizce Konuşma Kursu 2. dönem kayıtları açıldı. Kayıtlar 22 Eylül 2019 Pazar saat 23:59’da kapanıyor. Dersler ise 5 Ekim’de başlıyor.

Sık gelen sorulardan birisi bu programa katılım için seviye ne olmalı. Eğer okuma, yazma ve dinleme alanlarında çok zorluk çekiyorsanız önce bu becerilerinizi geliştirmenizi öneririm. En azından Reading Akademi ve Writing Akademi gibi iki temel eğitimi ya da eş değer kitabı tamamlamanızda fayda var.

360 Derece İngilizce Konuşma Kursu ➡️

Detaylı Öğrenci Röportajları

Okurlarımızdan ve öğrencilerimizden eğitim ve kitaplarla ilgili yorumlar geliyordu ama daha da derine inip çalışma yöntemlerini ve neler öğrendiklerini yakından incelemek istedik. Bu amaçla detaylı öğrenci röportajlarına başladık. İlk aşamada tamamladığımız röportajlarını İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi, Reading Akademi, İleri Seviye İngilizce Okuma Kampı sayfalarında yayınladık.

Bazen öğrencilerimiz hiç beklemediğimiz şekillerde çalışıyor. Mesela Essay Rehberi ile IELTS Speaking bölümüne çalışıp 6.5 alan bir öğrencimiz oldu. Normalde o amaçla hazırlanmamıştı ama sonuç güzel mutluyuz 🙂 Sizin de farklı çalışma yöntemleriniz olduysa okurlarımızla & öğrencilerimizle paylaşmak isterim.

İyi çalışmalar,


Not #1: Hüseyin Demirtaş ile İngilizce bülteni, sitesi ve YouTube kanalı her ay ay 100.000+ öğrenciye ulaştığı için her ay yetişebileceğim ya da cevaplayabileceğimin onlarca katı mesaj geliyor ve maalesef çoğuna dönemiyorum. Eğer sizin de yazdığınız ve dönemediğim bir mesajınız varsa şimdiden özür dilerim.

Not #2: Her dönem okurlarımızdan hangi kitaba çalışayım, hangi video eğitim paketini bitireyim diye sorular geliyor. Bu konuda da Hüseyin Demirtaş Akademi üzerindeki tüm kitaplar ile ilgili detaylı bilgileri Kitaplar sayfasında özel video eğitim paketleri ilgili bilgileri de Video Eğitimler sayfasında bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.