İçeriğe geç

YouTube Konu Önerileri

Merhaba, Hüseyin Demirtaş ile İngilizce YouTube kanalında Türkiyenin ve dünyanın dört bir yanından İngilizcelerini geliştirmek isteyen ya da farklı İngilizce sınavlarına hazırlanan izleyicilerimize rehberlik edecek konularda dersler yayınlıyorum. Farklı dönemlerde çok farklı ders ve konu talepleri gelebiliyor. O sebeple izleyicilerimizden gelen talepleri ve konu önerilerini derleyip sık sık sorulan ya da çok sayıda kişi için önem arz eden konulara öncelik veriyorum.

YouTube Dersi Önerin!

Siz de Hüseyin Demirtaş ile İngilizce YouTube kanalında ele alınmasını isteyeceğiniz konuları aşağıda yorumlar kısmında paylaşın. En çok destek gören, en çok yorum alan konulara öncelik vermeye çalışacağım.

“YouTube Konu Önerileri” hakkında 14 yorum

 1. Hüseyin Demirtaş

  Sayfa yayına girer girmez ilk yorum benden gelsin. Diyorum ki son dönemlerde temel gramer konuları ile ilgili çok talep geliyor. Acaba bu konulara daha çok zaman ayırsam mı?

  1. Eski dil öğrenme yöntemleriyle karşılaştırma yapılabilir. Bize hep 5 kere yaz öğrenirsin dediler? bir de sınava hazırlanmak için min bir süre verir misiniz? Süreyi ayarlayamıyorum şahsen

   1. Hüseyin Demirtaş

    Merhaba Tugay Bey, benzer öneriler geldi son dönemde. Benim de aklımda uzun İngilizce cümleleri analiz etme ve yazmayla alakalı bir ders planı var şu anda.

  2. Zaman (tense) konuları ve diğer tüm gramer konularını kısa kısa videolar şeklinde yapsanız ne güzel olurdu. Başka kanallarda izliyorum tense konularını bir saat anlatıyorlar. Gramer konularını içeren bir oynatma listesi yapsanız çok güzel olur. Şimdiden teşekkür ederim. 🙂

   1. Hüseyin Demirtaş

    Merhaba Meryem Hanım, pratik gramer dersleri planlıyorum. Zaten şu anda bu tür dersler var kanalda. Yıl içerisinde yeni derslerle listeyi genişleteceğim.

  3. Hocam sizlere çok teşekkür ediyorum öncelikle ve sizde youtubeden ziyade sizin bir gramer kitabı yayınlamanızı bekliyorum iyiki varsınız

   1. Hüseyin Demirtaş

    Merhaba Mert Bey, teşekkür ederim. Gramer kitabı konusunda da piyasadaki eserlerden farklı bir proje üzerinde çalışmaya başladık. İnşallah onu da bu yıl içinde yayına alabiliriz diye umuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir