YouTube Konu Önerileri

Merhaba, Hüseyin Demirtaş ile İngilizce YouTube kanalında Türkiyenin ve dünyanın dört bir yanından İngilizcelerini geliştirmek isteyen ya da farklı İngilizce sınavlarına hazırlanan izleyicilerimize rehberlik edecek konularda dersler yayınlıyorum. Farklı dönemlerde çok farklı ders ve konu talepleri gelebiliyor. O sebeple izleyicilerimizden gelen talepleri ve konu önerilerini derleyip sık sık sorulan ya da çok sayıda kişi için önem arz eden konulara öncelik veriyorum.

YouTube Dersi Önerin!

Siz de Hüseyin Demirtaş ile İngilizce YouTube kanalında ele alınmasını isteyeceğiniz konuları aşağıda yorumlar kısmında paylaşın. En çok destek gören, en çok yorum alan konulara öncelik vermeye çalışacağım.

“YouTube Konu Önerileri” hakkında 4 yorum

  1. Hüseyin Demirtaş

    Sayfa yayına girer girmez ilk yorum benden gelsin. Diyorum ki son dönemlerde temel gramer konuları ile ilgili çok talep geliyor. Acaba bu konulara daha çok zaman ayırsam mı?

  2. Eski dil öğrenme yöntemleriyle karşılaştırma yapılabilir. Bize hep 5 kere yaz öğrenirsin dediler😁 bir de sınava hazırlanmak için min bir süre verir misiniz? Süreyi ayarlayamıyorum şahsen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir