İçeriğe geç

YDS, Mazi ve YDS Rehberi Kitabımız

Bugün itibariyle YDS Rehberi kitabımız yayına girdi. Tüm bu süreç pek çok hatırıma canlandırdı. Bir zamanlar öğrenciydim şimdi öğretmen ben olmuşum.

Nereden Nereye?

Yıllar önce bir lise öğrencisiyken YDS, KPDS, ÜDS ne varsa çözüyordum. Sonra lisede dil sınıfı öğrencilerinin girdiği sınavın adı değişti, KPDS ve ÜDS kalktı onların yerine YDS diye bir sınav geldi. Bu kez lisede girdiğim YDS’ye üniversitede hobi olarak biraz daha farklı bir formatta girmeye başladım.

Lise dönemimde ilk girdiğim denemeden 60’lı bir not almıştım, sonra gel zaman git zaman çalış, çalış, çalış derken 95+ puanı sabitlemiştim 2 yıl içinde. Kendimce yöntemler ve yaklaşımlar geliştirip, piyasada ne var ne yok bulabildiğim tüm kaynakları çözmüştüm.

Üniversite başlayınca ilgim ve odağım TOEFL, IELTS, Proficiency gibi tüm becerileri ölçen kompleks sınavlara kaymıştı ama YDS her şeyi başlatan sınav olarak ayrı bir yere sahipti çünkü gerçek manada İngilizce temellerimi attığım sınav olmuştu. Ve nihayet yıllar sonra YDS’ye geri döndüm. Profdil ekibimizle aylardır devam eden yoğun bir mesainin ardından YDS Rehberi kitabımız artık yayında. Kitabı hazırlarken zamanında sıfırdan başlayan bir öğrenci olarak beni zirveye götüren yolcukta yaşadıklarıma, başvurduğum yöntemlere ve kişisel hikayelere de yer vermeye gayret ettim.

YDS Rehberi — Nasıl Ulaşabilirim?

YDS Rehberi kitabımızla ilgili tanıtım sayfası ve tanıtım videosu da az önce yayına girdi. Tüm bilgilere YDS Rehberi kitap tanıtım sayfasından ulaşabilirsiniz.  

Yeni Hikayeler, Yeni Heyecanlar

YDS Rehberi ne tür başarı hikayelerine vesile olacak, neler göreceğiz heyecanla bekliyorum. Şimdiden sınavınızda başarılar diliyorum.

YDS Sınavınızda Başarı ✅ için Rehber Kaynak ?

YDS Rehberi, YDS sınavına hazırlanan öğrenciler için örnek soru çözümleri, başarı getiren çalışma yöntemleri ve kapsamlı güncel YDS deneme sınavları sunuyor. YDS Rehberi kitabımızda hem bir öğrenci hem de bir öğretmen olarak 10+ yıllık YDS eğitim ve öğrenme sürecimde edindiğim, bana Türkiye derecesi kazandıran tecrübe, yöntem ve kaynakları paylaşıyorum.

 


Etiketler: yds konu anlatımı, yds deneme sınavı, yds soru çözümleri, yds örnek sorular, yds kitabı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.