İçeriğe geç

Reading Akademi – Başarı Hikayeleri

Yeni yıl yaklaşırken yıl sonuna doğru eğitimlerini bitiren ya da bitirmek üzere olan öğrencilerimizden gelen başarı hikayeleri yeni yıla daha büyük bir heyecan ve gururla hazırlanmamıza vesile oluyor. Bugün sizinle Reading Akademi öğrencilerimizden Yakup Bey’in yorumlarını ve kendinde gördüğü en büyük değişimleri paylaşacağım.

Bir Gelişim & Öğrenme Sürecinin Özeti

Selamlar hocam, geçen sene aldığım Reading Akademi kursunun süresi bitmek üzere … Ben kursu yüzde yüz bitiremedim. Şu anda %70 seviyelerinde. …

Ancak bu seviyede bile kursun bana çok ciddi katkıları oldu. Bunları söylemeden geçemeyeceğim. Bunlardan bahsetmem gerekirse;

– Ciddi bir kelime birikimim oldu.
– Kelimeyi nereden, nasıl ve ne şekil öğrenmem gerektiğini öğrendim.
– Kompleks cümlelere nasıl yaklaşmam gerektiğini öğrendim.
– Paragraf sorularına nasıl yaklaşmam gerektiğini öğrendim.

Bunların yanısıra okumada, okuduğumu anlamamda ciddi bir artış oldu. Hatta bazen bazı espirileri görüp anlayıp gülebilmek cidden çok güzel bir duygu.

Bunların için size çok çok teşekkür ederim.

Şimdi yapmak istediğim şey hocam Reading Akademi kursunuzu 3 ay uzatabilmek (hakkıyla %100 tamamlamak için) ve Writing akademi kursunuzu almak.

Sonrasında da yıl içersinde diğer kurslarınızı alacağım. Sizinle birlikte bu gerçekten son kez ingilizce kursu alacğıma inanıyorum. Biraz uzun oldu kusura bakmayın hocam.

İyi günler iyi çalışmalar dilerim.

— Yakup

Sonraki Adımlar

Umarım Yakup Bey’in Writing Akademi ve 360 Derece İngilizce Konuşma Kursu gibi eğitimlerimizle İngilizce yazma ve konuşma alanlarında da sınıf atladığını, hedeflerine ulaştığını ve bireysel olarak bu mutluluğu yaşadığını görürüz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.