İçeriğe geç

Sıfırdan İngilizce Dersleri Serisi

Sıfırdan İngilizce dersleri ile İngilizce öğrenme yolculuğunuza etkili, denenmiş ve pratik bir yol haritası ile başlayın! Az önce uzun süredir öğrencilerin çok istediği Sıfırdan İngilizce dersleri serisini başlattım. Başlangıç için de 4 yeni ders çektim.

Bu derslere ek olarak Hüseyin Demirtaş ile İngilizce YouTube kanalındaki 380+ ders arasından yeni başlayanlar için önemli gördüğüm 60 dersi de listeye ekledim. Toplamda 64 derslik bir liste oluştu. Bu hafta ve haftaya yeni derslerle Sıfırdan İngilizce serisini zenginleştirmeyi planlıyorum.

Sıfırdan İngilizce serisindeki tüm derslere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz

Neden Sıfırdan İngilizce Dersleri?

Sıfırdan İngilizce tabi birkaç dersle olacak bir iş değil. Büyük bir proje ancak adım adım yaz sonuna kadar ya da vakit sıkıntısı olursa yeni yıla kadar büyük oranda tamamlayabileceğimi umduğum bir proje.

Sıfırdan İngilizce serisi tamamlandığında öğrencilerin İngilizce öğrenme süreçlerine doğru ve emin adımlarla başlayabilecekleri bir referans kaynak olacak. Bir işe başlamadan ne kadar iyi bir yol haritası çıkarırsanız, rehberiniz ne kadar iyi olursa, sık yapılan yanlışları ne derece bilir ve onlardan kaçınabilirseniz o derece başarılı olursunuz.

Sıfırdan İngilizce serisinin amacı öğrencilerin vakitlerini, enerjilerini, paralarını, emek ve motivasyonlarını heba etmelerini öğrenmek. Derler ya nasıl başlarsanız öyle gider.

Sıfırdan İngilizce serisinin amacı öğrencilere denenmiş, etkili, mantıklı ve bütünsel bir İngilizce öğrenme yaklaşımı sunmak.

Sıfırdan İngilizce Planları

Dediğim gibi bu uzun bir yol ama en uzun yollar bile ilk adımla başlar. Hayırlı olur umarım. Bu serinin ayrıca eğitimde fırsat eşitliğine katkıda bulunacağını umuyorum çünkü çoğu zaman programım yönetici eğitimleri ya da ileri seviye İngilizce çalışmaları ile dolmuş oluyor. Sıfırdan İngilizce serisi ile normal şartlarda temel eğitimlerimize ulaşamayan pek çok öğrenciye kendi öğrencilerimizle başarıyla uygulayıp sonuç aldığımız yöntemleri ve yaklaşımları paylaşıyor olacağız.

Ayrıca bu serinin Hüseyin Demirtaş Akademi üzerindeki kitaplarımızdan ve özel video eğitimlerimizden yararlanmak isteyen öğrenciler için de güzel bir başlangıç olacağını düşünüyorum çünkü o kaynakların hiçbiri tam olarak sıfırdan başlamıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.