İçeriğe geç

İleri Seviye İngilizce Okuma Kampı

İngilizce kompleks cümleleri anlamayı öğrenmeniz için İleri Seviye İngilizce Okuma Kampını hazırladım.

reading akademiİngilizce okuduğunuzu anlama becerisi İngilizce öğrenirken kazanmanız gereken en temel ve en önemli beceri. İyi bir okuma becerisi olmadan İngilizce dinleme, konuşma ve yazma becerilerinizi ilerletmeniz çok zor. Fakat İngilizce okuma konusunda klasik eğitim sistemlerinde detaylı ve derinlemesine bir çalışma çoğu zaman yapılmıyor. Gerçek hayattan ileri seviye metinler göz ardı ediliyor.

İngilizce Okuduğunu Anlama Kampı Nedir?

İngilizce Okuduğunu Anlama Kampı 60+ dersten oluşan toplam 15+ saatlik ileri seviye bir İngilizce okuduğunu anlama eğitimidir. Bu eğitimde kültür, sağlık, psikoloji ve iş dünyası gibi farklı alanlardan seçilmiş gerçek İngilizce metinleri adım adım birlikte analiz ediyoruz. Her cümleyi, her satırı nasıl böleceğinizi, nasıl anlamlandıracağınızı ve her şeyi nasıl anlayacağınızı gerçek İngilizce metinler üzerinden adım adım gösteriyorum. Bu eğitim İngilizce okuma anlama beceriniz için bir milat olabilir.

Bu Eğitim Kimin için?

 • Orta seviyede takılıp İngilizcesini ileri seviyeye taşımak isteyenler için
 • İngilizce günlük metinleri okuyup anlamak isteyenler için
 • İngilizce kompleks metinleri korkmadan okumak isteyenler için
 • YDS paragraf sorularını çözmekte zorlananlar için
 • TOEFL Reading puanını artırmak isteyenler için
 • IELTS Reading puanını artırmak isteyenler için
 • İngilizce hazırlık atlama sınavlarının reading bölümlerine çalışanlar için

Neler Öğreneceksiniz?

Bu eğitimde

 • İngilizce kompleks cümleleri anlamayı öğreneceksiniz
 • İleri seviye İngilizce metinleri analiz etmeyi öğreneceksiniz.
 • İngilizce okuma anlama sürecine korkuyla değil güvenle yaklaşmayı öğreneceksiniz.
 • İngilizce kompleks metinleri çözümlerken size yol gösterecek yöntem ve teknikleri öğreneceksiniz.
 • Sağlam bir İngilizce için sağlam bir temel atacaksınız.

Eğitimin Avantajları

Bir eğitim o eğitimi veren hoca kadar kalitelidir. Reading Analiz ve Reading Akademi ile şu ana kadar yüz binlerce öğrenciye daha etkili İngilizce okuma anlama becerisi kazandırdım.

Benim için eğitim kuru kuru anlatmak değil, benim için eğitim, Türkiyenin en iyi akademisyenlerinden dil eğitimi üzerine öğrendiklerimi, yurt içinde ve yurt dışındaki çalışmalarımda elde ettiğim sayısız tecrübe ve pratik bilgiyi öğrencilerime rehberlik edecek şekilde sunmak demek.

 

Eğitim Ne Zaman?

İngilizce Okuduğunu Anlama Kampı 60+ dersten oluşan 15+ saatlik online modüler bir eğitim. Eğitime kayıt olduktan sonra sipariş onay mesajı ile birlikte derslere erişiminiz başlıyor. İleri Seviye İngilizce Okuma Kampı eğitimini detaylı bir çalışma ile 12-16 aylık bir sürede derinlemesine bitirebilirsiniz. Eğer çokça bol vaktiniz varsa ve odaklanarak çalışırsanız eğitim içeriğini 4-6 haftada bitirmeniz de mümkün. Ayrıca eğitimdeki tüm derslere 1 yıl boyunca erişiminiz var yani dersleri tekrar izleyebilirsiniz.

Program Kayıt & Ücret

İleri Seviye İngilizce Okuma Kampı ile ilgili güncel içerik, kayıt ve fiyat bilgileri için Hüseyin Demirtaş Akademi üzerindeki İleri Seviye İngilizce Okuma Kampı tanıtım sayfasını buraya tıklayarak ziyaret edin. 

Kredi kartı, BKM Express, havale ve EFT ödeme seçenekleri bulunuyor. Kredi kartları ve BKM Express ile taksit seçeneği de sunuluyor.

Güvenli Ödeme Altyapısı

Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinde ödeme güvenliğini en üst düzeyde tutmak için Zara, Samsung, Atlas Global ve Çiçek Sepeti gibi önde gelen şirketlere ödeme altyapısı sağlayan İyzico ile çalışıyorum. Tüm kredi kartı ödemeleri cep telefonunuza gelen güvenlik koduyla doğrulanıyor. Ayrıca dilerseniz ödeme ekranında BKM Express, havale ya da EFT seçeneklerini de seçebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Bu eğitime katılmak için hangi seviyede olmalıyım?

İleri Seviye İngilizce Okuma Kampı özellikle ileri seviye İngilizce okuma becerisini geliştirmek isteyen öğrenciler için hazırladığım bir eğitim. Bu eğitime geçmeden önce İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi ve Reading Akademi eğitimlerini bitirmenizi öneririm. Bu eğitim orta üstü seviyedeki öğrenciler için ideal.

Derslere ne kadar süre erişebileceğim?

İleri Seviye İngilizce Okuma Kampı derslerine 1 yıl boyunca erişim hakkınız olacak. Böylece eğitimdeki dersleri tekrar tekrar izleme imkanınız olacak. Ders kayıtlarını indirme seçeneği bulunmuyor ancak internet üzerinden üyelik süreniz boyunca dilediğiniz kadar tekrar etme şansınız var.

Ne tür İngilizce metinler inceleniyor?

Akademik makaleler, iş yazışmaları, haberler, dergi makaleleri, kitaplardan kesitler, ders kitaplarından örnekler, psikoloji, felsefe, mühendislik, sağlık, hukuk metinleri

Dersler YouTube kanalında paylaşılacak mı?

Hayır, İleri Seviye İngilizce Okuma Kampı özel bir eğitim. Ders içeriği ve kaynakları sadece eğitime kayıtlı öğrencilere açık olacak.

Eğitimi yurt dışından alacağım, Türkiye adresim yok. Ne yapmalıyım?

İleri Seviye İngilizce Okuma Kampına kayıt olurken sistem sizden Türkiye’de bir adres talep eder. Eğer Türkiyede bir adresiniz yoksa aşağıda yer alan benim ofis adresimi kullanıp, siparişinizin notlar kısmına da kendi yurt dışı adresinizi girin.

Dap Vadisi, A Blok, Ofis: 9, no:11/4(9), Merkez mah, Kağıthane cd, 34406,
Kağıthane, İstanbul