Similar Posts

30 Comments

 1. Merhaba Hocam
  Umarım gerek, siz gerek ,katılımcıların düşündüklerinden daha faydalı bir eğitim olur.
  Müsaadeniz ile iki sorum olacak;

  1-Farklı seviyelerden katılımcılar olacağını okudum.Çalışma metinleri her öğrenci için aynı mı olacak yoksa siz öğrencinin seviyesine göre ,seviyesine uygun bir metin mi vereceksiniz.

  2-Internetten British English Seviye Tespit sayfasında yapmış olduğum sınavlarda
  Bazen A2 bazen B1 seviyesi çıkıyorum.
  Dil öğrenimindeki hedefim uluslararası ortamlarda ifade edileni anlamak ve ifade ettiğiminde anlaşılmasını istiyorum.
  Bu kurs , bu hedef için iyi bir başlangıç mı ?Evet ise bundan sonra hangi eğitimlerinizi almamı önerirsiniz?
  Teşekkürler
  M.Kemal SAĞIR

  1. Merhaba Kemal Bey, dersler farklı seviyelerden öğrenciler için aynı olacak. Ancak her şeyi detaylıca açıklayacağım için farklı seviyelerdeki öğrenciler rahatça takip edebilecek. Seviye ile bağlantılı olarak her öğrencinin cevabı elbette farklı olacak, ona göre de alacağı geribildirim farklı olacak. Örneğin diyelim History konulu bir paragrafı analiz ettiğimde bunu temel seviye de ileri seviye de anlayacak. Ama her iki seviyedeki öğrenciler kendi o anki beceri ve altyapılarına göre ödevlerini yapacak. Ona göre geribildirim alıp ilerleyecek. Yani her öğrenci kendi kulvarında ilerliyor. Bugün ya da yarın sayfada detaylı bir tanıtım videosu yayınlayacağım. O da ayrıca fikir verir.

   Bu kursun hedefleri sırasıyla: öğrencilere İngilizce konuşma ile ilgili temel bilgileri, çalışma ve pratik tekniklerini kazandırmak, telaffuz ile ilgili temel becerileri kazandırmak, eğitim süresince 20+ konuda yeni diyaloglar kuracak kelime ve ifade bilgisini kazandırmak, öğrencilere yanlışlarını ve bunları nasıl düzelteceklerini göstermek. Dolayısıyla öğrencilerin özgüvenini artırmak. 360 Derece Speaking Kursu bu açıdan İngilizce konuşma seviyenizi birkaç adım öteye taşır yani sizi aldığı yerden kat kat öteye götürür ancak benim ya da bir başka meslektaşımın yıllarca pratikle kazandığı akıcılığı 2 ayda kazandırmayı vaat etmez.

   Neyi vaat eder? Sizi o yola sokup ilerletmeyi, baştan iyi alışkanlıklar kazandırıp yıllarca boşuna kürek çekmeyi engellemeyi vaat eder.

   1. Merhaba Hocam
    Cevabınız için teşekkür ederim.
    Kursa iştirak edeceğim.
    Kursun bitiminde hedefim için (Dil öğrenimindeki hedefim uluslararası ortamlarda ifade edileni anlamak ve ifade ettiğimin de anlaşılmasını istiyorum).sizin rehberliğinize ihtiyacım olacak.
    Şimdiden herkes için verimli bir eğitim dönemi olmasını diliyorum.
    Kursta görüşmek üzere
    Saygılarımla
    M.Kemal SAĞIR

    1. Kemal Bey hayırlı olsun. Bu arada bu kursa katılan tüm öğrencileri destekingilizce.com platformuna eklemeyi planlıyoruz haftaya böylece soru cevap ve rehberlik için nitelikli bir ortama herkes dahil olmuş olacak.

  1. Merhaba Derya Hanım, şu anda ilk grup için paragraf ödev kontrolleri, speaking ödev kontrolleri, 2 ilerleme görüşmesi, online eğitime 1 yıllık erişim ve 24 dersi içeren paket fiyatı bu şekilde. Bu ilk grup katılımcılarına özel kayıt fiyatı. İkinci dönem ve sonrası standart fiyatlar geçerli olacak. Şu anda haftada 3 ders 8 hafta mı yoksa haftada 2 ders olarak 12 hafta mı yapsak diye değerlendiriyoruz. Özellikle çalışan öğrencilerimiz için dersler arasında daha çok vakit olması ödevleri hakkıyla yapmayı kolaylaştırır diye.

 2. Merhaba Hocam,
  ilk grup için keşke biraz daha uygun bir fiyat olsaydı. Ülkede ki bu ekonomik sıkıntıyıda düşünürsek böyle ekstra kurslara para ayırmak çok zor oluyor.

  1. Merhaba Neşe Hanım, evet durum gerçekten insanı düşündürüyor. Biz kendi adımıza normalde essaykontrol.com veya speakingkontrol.com üzerinden alınacak paket artı eğitimleri hesaba katarak ilk döneme katılacak öğrencilere özel ciddi bir fiyat avantajı sağladık. Sonraki dönemlerde standart seviyelere çekilecek. Şu anki şartlarda, zaman, ekip, emek, idare hepsini hesaba katınca bu tür bir tablo ortaya çıktı.

  1. Merhaba Esra Hanım, bir ders süresi 50 dakika ile 70 dakika arasında değişiyor. Bu değişim de temelde o haftaki konuya, içeriğe, ödevlere bağlı olarak gerçekleşiyor.

 3. Merhaba Hocam,
  4 ay sonra başlayacak eğitim paketinin fiyatı biraz daha uygun mu olacak ? Daha önce satın aldığım kitaplara istinaden erişebildiğim eğitim paketlerim var ”essaykontrol.com veya speakingkontrol.com ” bunlar yerine başka bir paket ile değişim de sağlayabilir miyiz ? Ayrıca 1 sene erişimde bizden sonra başlayan arkadaşların da geri bildirimlerini görebilecek miyiz ?

  1. Merhaba Derya Hanım, ilerleyen dönemlerde bu eğitimin ücreti artacak. Şu anda ilk gruba özel katılım fiyatı bu. Online eğitimlerde her eğitim kendi kaynaklarını kapsıyor. Bir eğitimden diğer eğitime geçiş gibi bir seçenek söz konusu değil. 1 yıllık erişimde kendi döneminizi vaat ediyoruz ancak ikinci dönem de örnek paylaşımına dahil olmak isterse onları da dahil edeceğiz.

 4. Üstad merhaba,
  Bu hayatta en çok istediğim ideallerimden olan fakat bir türlü gerçekleştiremediğim idealim İngilizce konuşmak ve kariyerimde ilerlememe engel olan İngilizce sınavlarını geçebilmek.

  Bu kurs ile bunu başarabilir miyim?
  Ben iyi bir başlangıç seviyesi olan biriyim pre intermediate olabilir.

  Bu kurs sonunda geçerli bir belge alabilecek miyim?

  1. Merhaba Taylan Bey, uluslararası anlamda geçerli belgeler TOEFL, IELTS gibi sınav sonuçları. Bunun dışında herhangi bir İngilizce kursu ya da eğitimi sonunda alınan belgenin küresel geçerliliği pek yok. Yani sizin hedefiniz tek kursla tüm sınavları geçmek ise böyle bir şey gerçekçi olarak mümkün değil. Bunu tek bir kurs ya da eğitimin sağlaması mümkün değil. Mesela Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinde tüm becerileri tek tek onlarca ders ele alıyoruz online eğitimlerde. 360 Derece İngilizce Konuşma Kursu var olan İngilizce dinleme, yazma, okuma ve konuşma becerilerinizi bolca örnek, kişiye özel geribildirim ve tematik çalışmalarla ilerletmeyi vaat ediyor. Herkes başlangıç seviyesi ve çalışma disiplini ve emeğine paralel olarak kendi kulvarında ilerliyor.

 5. Merhaba,
  360 derece konuşma kursuna kayıt olmak üzereyim. Yalnız bende diğer bazı arkadaşlar gibi çalışıyorum. Ödevlerin haftada 2 defa olması kursun hakkını vermek adına benim için de iyi olacak.
  Son durum nedir ? Haftada kaç defa yapacağız dersleri ?
  Bilgi için teşekkürler.

  1. Merhaba Beyza Hanım, herkes için ödev yapma ve çalışma süresi daha yeterli olsun diye 8 hafta yerine 12 hafta ve haftada 2 ders olarak yapacağız. Ders günleri ise Cumartesi ve Çarşamba olacak. Yakında burada tarih çizelgesini güncelleyeceğiz.

 6. Merhaba,
  Kursta ağırlıklı olarak hangi becerinin gelişmesi üstünde durulacak? Eğitimin adı ”360 Derece İngilizce Konuşma Kursu” ancak içerisinde tüm beceriler için bir çalışma var ve olacak görünüyor. Ancak hangisi daha ağırlıklı olacak? Benim şuan ihtiyacım olan reading ve writing.
  teşekkürler.

  1. Merhaba Sait Bey, bu kursta speaking becerisini geliştirmek için diğer becerileri kullanıp temel oluşturan ve performansı artıran bir sistem kullanıyoruz. Özel olarak Reading ve Writing için o konulara özel çok kapsamlı ayrı ayrı video eğitim paketleri var Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinde. Bu eğitimlerle ilgili detaylı bilgi İngilizce Video Eğitimler sayfasında. Onları buradan inceleyin, sorunuz olursa yazabilirsiniz.

  1. Ramazan Bey merhaba, tüm detayları ödeme sayfası taksit seçenekleri ile birlikte gösteriyor. Banka ve kart oranları değişebildiği direk o sayfadan incelemenizi öneririm.

   1. hiçbir bankaya yok hocam öğrenciyiz taksit yapmadan cok zor almamız onada vade farkı biniyor başka ödeme türü yokmu ?

    1. Merhaba Ramazan Bey şu an çalıştığımız ödeme şirketinin bize sunduğu seçenekler bunlar.

     1. hocam kursu alırken bi yanlışlık yaptım galiba size meşaj attım bi bakarmasınız lütfen.

     2. Merhaba evet mesajınız gelmiş. Bugün yanlış girdiğiniz bilgiler güncellenecek.

  1. İlk kurstan çok daha fazla olur çünkü ilk grup için özel bir kayıt paketi sunduk. Ancak şu an daha ekip ve bütçe çalışması yapılmadığı için netleşmiş bir rakam yok.

 7. Hocam,
  Bir sonraki 360 İngilizce kursu için şartlar netleşti mi Ağustos veya Eylül ayında kurs açılacak mı?

  1. Mete Bey merhaba, ikinci grubun şu anda Eylül ortası veya sonu gibi başlaması planlanıyor. Yaz dönemindeki proje ve eğitim yoğunluğumuza göre netleşecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir