İçeriğe geç

7 Gün 7 Ders

Merhaba, Hüseyin Demirtaş ile İngilizce YouTube kanalı 100.000 aboneyi geride bıraktı diye tembellik var mı? Tabi ki yok 🙂 Yeni dersler ve fikirlerle karşınızdayım.

Son 7 günde 7 ders yayınlamışım. Önce dersleri kısaca tanıtayım en sonda da yeni bir fikirle ilgili görüşlerinizi almak istiyorum.

Çalışmak Zor Geliyorsa

Çalışmak Zor Geliyorsa aslında 30 saniyelik bir animasyon dersi. Sizin için animasyon olayına bile el attım. Her gün yeni şeyler öğreniyorum. Yeni yazılımlar satın aldım, eğitimleri renklendirmek için test ediyorum.

İngilizce ‘s Takısının & Kısaltmasının Farklı Kullanımları

İngilizce ‘s Takısının & Kısaltmasının Farklı Kullanımları dersinde ‘s takısının, sahiplik, şimdiki zaman ve perfect tense ayrımlarını inceledim.

Cehaletin Bedeli – Hayat Sohbeti

Cehaletin Bedeli – Hayat Sohbeti dersinde bilmemenin yüceltildiği bir dönemde öğrenmenin öneminden ve kendi öğrenme alışkanlıklarımdan bahsettim.

İngilizceden Sonraki En Önemli Dil? – Hayat Sohbeti

İngilizceden Sonraki En Önemli Dil? – Hayat Sohbeti dersinde İngilizceyi takiben en önemli gördüğüm 2 dilden bahsettim. Şaşıracaksınız ama yabancı dillerden bahsetmiyorum.

Great Teachers – İngilizce Saati #28

Great Teachers – İngilizce Saati #28 dersinde arkadaşım Talip’i misafir edip hayatımızda iz bırakan öğretmenler üzerine konuştuk.

İngilizce Sayılarda Sıralama

İngilizce Sayılarda Sıralama dersinde temel bir konu olan birinci, ikinci, onuncu gibi rakamların yazılışı ve okunuşunu ele aldık.

HR Ne Demek? Ne işe Yarar?

HR Ne Demek? Ne işe Yarar? dersinde ise kurumsal şirketlerin önemli bir ayağı olan insan kaynaklarına değindik kısaca.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.