İçeriğe geç

Essay Rehberi ve İngilizce Hazırlık Sınıfını Atlamak

Her dönem olduğu gibi bu dönem de İngilizce hazırlık atlama yani yeterlilik sınavı sonuçları açıklandıkça öğrencilerimizden ve okurlarımızdan güzel haberler ve mesajlar gelmeye devam ediyor. Açıkçası ben okurlarımız bu güzel haberleri ve başarı hikayelerini paylaştıkları için minnettarım çünkü ortaya koyduğumuz çabanın, emeğin ve özverinin sonuçları gerçek hayatta görmek, eserlerimizin insanların hayatına böylece dokunduğunu öğrenmek çok güzel bir duygu.

Birkaç gün önce hem YouTube’daki essay derslerimi takip eden hem de Essay Rehberi kitabımızla İngilizce hazırlık atlama sınavına hazırlanan okurlarımızdan Kıvanç Bey şu e-postayı göndermiş.

Merhaba, kitabınızı hazırlık sınavımı geçmek amacıyla almıştım.Hazırlık eğitimimi bir dönem uzatmıştım. Ve  özellikle writingde büyük sıkıntılarım vardı. Cümle kurmakta ve kendimi ifade etmekte zorlanıyordum. Özellikle advance seviye cümlelerde zorlanıyordum. Kitabı aldıktan sonra baya bi seviye atladım. Essay rehberi bana essay yazmanın püf noktalarını ve mantığını kısa sürede öğrenmemde yardımcı oldu. Youtubedaki videolarınızın da büyük bir kısmını izledim ve onların da çok büyük yardımı oldu. Emeğinize sağlık. Şimdi de hazırlığı güzel bir not ile geçtiğim haberini aldım. İngilizcenin mantığını püf noktalarla öğrettiğiniz için teşekkür ederim. İyi çalışmalar.  — Kıvanç

Kıvanç Bey’i hem tebrik ediyorum hem de bu güzel haberi bizimle paylaştığı için teşekkür ediyorum.

Daha nice başarı hikayelerinde görüşmek üzere!

“Essay Rehberi ve İngilizce Hazırlık Sınıfını Atlamak” hakkında 2 yorum

  1. Merhaba ben Harran Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu isteğe bağlı hazırlık bölümü öğrencisiyim.İlk dönem not ortalamamiz açıklandıktan sonra universitemizden gelen bir mail de muafiyeti geçenler direk bölümlerine başlayabilirler,diyordu.Size sorum benim ilk dönem ortalamam 2.72 bu benim hazırlıktan direk bolumume geçeceğim anlamina mi geliyor,teşekkürler

    1. Hüseyin Demirtaş

      Her okulun sistemi aynı değil o sebeple öğrenci işlerini arayıp sormanız lazım. Eğer yeterlilik sınavına girmeye hak kazanıp sınava girip geçtiyseniz muhtemelen geçmişsinizdir ama sınava girmeden sadece 2.72 ile hazırlığı atlamak çok olası görünmüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.