İçeriğe geç

150.000+ Abone & 10.000.000+ Ziyaret

Uzunca bir süre sonra birkaç dönüm noktasını paylaşmak için klavyenin başına geçtim. Son dönemlerde özellikle Hüseyin Demirtaş Akademi İngilizce video eğitim paketleri ile ilgili güncellemelerle meşgul olduğum için yazı yazma fırsatı bulamamıştım. Ancak bu güzel dönüm noktasını tarihe not düşmek ve sizinle de paylaşmak istedim.

150.000+ Abone

Hüseyin Demirtaş ile İngilizce kanalı geçen hafta itibariyle tam 150.000 aboneyi aşmış durumda. Bir zamanlar sosyal sorumluluk projesi olarak gönüllülük esasıyla başlattığım bu kanalın bu noktaya gelmiş olması, dünyanın ve Türkiyenin dört bir yanından öğrencilere yol göstermesi beni çok mutlu ediyor. Kanal toplamda da 7 milyon izlenmeye ulaşmak üzere.

10.000.000+ Ziyaret

2011 yılında yani lisans hayatımın son yılı başlarken bildiklerimi paylaşmak bilmediklerimi de öğrenmek amacıyla Hüseyin Demirtaş ile İngilizce sitesini yani şu anda okumakta olduğunuz siteyi kurmuştum. O zamandan bu yana İngilizce okuma, dinleme, konuşma ve yazma becerilerinin yanı sıra TOEFL, IELTS, YDS, Proficiency gibi pek çok sınavla ilgili yazı ve kaynaklar hazırladım. Tüm bu içerikler hem Türkiyeden hem de dünyanın farklı bölgelerinden öğrencilere ulaştı ve ulaşmaya devam ediyor. Şu an başlangıçta belki de hiç hayal edemeyeceğim bir büyüklüğe ulaşmış bu emeklerimiz. Açıkçası hem gurur veren hem de sorumluluk yükleyen bir durum. Milyonlarca öğrencinin hayatına dokunmuş olmanın mutluluğu bir yanda bunun getirdiği sorumluluk diğer yanda. Umarım daha nice güzel günler görmek ve ülkemize faydalı işler yapmak nasip olur.

Rakamlar & Hikayeler

Bazen rakamlara takılıp bu rakamların arkasındaki nice güzel hikayeyi unutabiliyoruz. Aslında olay rakamlar değil. Milyonlarca öğrencinin hayatına dokunduğunuzda hiç beklemediğiniz zamanlarda yüzlerce teşekkür mesajı ya da içinizi ısıtan başarı hikayesi duyuyorsunuz. İşin asıl güzelliği de burada. Yorgun belki de motivasyonsuz olduğum bir anda öğrencilerden gelen mesajların defalarca bana büyük güç ve enerji verdiğini söyleyebilirim. O açıdan tüm okurlarımıza, izleyicilerimize, size teşekkür ediyorum. Umarım hep birlikte bu ülkede İngilizce eğitimini geliştirmek adına çok daha kapsamlı ve etkili projelere imza atabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.