İçeriğe geç

Dersler & Gelişmeler – Mayıs 2019

speaking rehberi i2

Merhabalar, son mesajımdan bu yana pek çok ders yayınlandı. Bugün sizinle yeni dersleri, gelişmeleri ve en son projemizi paylaşmak istiyorum.

Normalde daha erkenden yazacaktım ama Ramazan temposu, yıl sonu sınava girecek öğrencilerimizin heyecanı, Hedef TOEFL ve Hedef IELTS projelerinin kaynak geliştirme süreci derken vakit geçti.

İlk önce video dersler ile başlıyorum. YouTube kanalında son mesajımdan bu yana şu dersler yayınlandı.

Tüm bu ders trafiği arasında nihayet aylardır üzerinde çalıştığımız Reading Rehberi kitabımız baskı sürecine geldi. Reading Rehberi, temel, orta ve ileri seviye karşılaştırmalı İngilizce cümle ve paragraf çevirilerini içeren 450+ sayfalık bir İngilizce okuma anlama kitabı oldu. İçerisinde tüm gramer konuları ile ilgili örnek cümle analizleri, İngilizce özlü söz analizleri, akademik paragraf ve haber metinleri analizleri yer alıyor. Kitapla ilgili tüm detayları ve örnekleri Reading Rehberi tanıtım sayfasında paylaştık.

​​Epeydir bir reading kitabı talebi alıyorduk, alışılmışın dışında bir formatla bu talebe karşılık verdik. Niye derseniz, Reading Rehberi kitabında kullandığımız kaynak ve yaklaşımları zaten şu ana kadar YDS, TOEFL, IELTS ve Proficiency eğitimlerimizde temelden ileri seviyeye derinlemesine okuma becerileri kazandırmak için başarıyla kullanıyorduk. Şimdi var olan kaynakları tekrar etmek yerine, bildiğimiz, inandığımız ve başarısına şahit olduğumuz yaklaşımları kitaba döktük.

Dağıtım süreci yakında başlıyor. Hüseyin Demirtaş ile İngilizce okurları için 4 temel avantaj içeren öncelikli kayıt süreci de başladı.

Fırsat bulunda daha detaylı yazmaya ve gelen soruları cevaplamaya çalışacağım.

İyi çalışmalar,

“Dersler & Gelişmeler – Mayıs 2019” hakkında 2 yorum

 1. Hüseyin bey merhaba,

  ÇAlıştığım firma için acilen ingilizcemi geliştirmem gerekiyor.

  Ve boğaziçi üniversitesinde profiency sınavına hazırlanmam gerekiyor.

  Konu hakkında sizinle kısa bir görüşme yapmak istiyorum.

  Bana ulaşmanız mümkün müdür.

  İyi Çalışmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.