Chrome Eklentisi: Hüseyin Demirtaş ile İngilizce Güzel Sözler

🤓 Çok gizli projemi açıklama vakti geldi  Artık gizli değil. Reading Rehberi kitabımızda İngilizce özlü sözler ünitesinde yer alan 200+ 🧠 özenle seçilmiş İngilizce özlü söz ve çevirisini, modern web teknolojileri ve tasarım kütüphanelerini kullanıp, bol bol araştırma, uykusuz gece ve sevgi ile yoğurarak bir Chrome eklentisi yazdım. 🙏

Ne İşe Yarar?

Tarayıcınızı her açtığınızda boş bir sayfa görmek yerine her seferinde farklı bir İngilizce özlü söz sizi karşılayacak. Dilerseniz tek tıkla çevirisini de görebilirsiniz. Yüzlerce yeni kelime ve ifade öğrenirken hayata dair derin gözlemler kazanmaya da vesile oluyor.

Nasıl İndirebilirim?

Hüseyin Demirtaş ile İngilizce Güzel Sözler Chrome eklentisini indirmek için buraya tıklayın. Linke tıkladığınızda Chrome Web Store açılacak. Oradan eklenti sayfasından Chrome'a Ekle seçeneğine tıkladığınızda eklenti inecek ve tarayıcınızda çalışacak. 🎉Yorum ve puanlarınızla bu çalışmayı destekleyebilirsiniz. 🧿 Selamlar

Nerede Çalışır?

Hüseyin Demirtaş ile İngilizce Güzel Sözler eklentisi Windows, Mac ve Linux işletim sistemlerinde kurulu Chrome tarayıcılarda çalışır. Şu anda akıllı telefonlarda çalışmıyor.

Ücretli mi?

Şu anda bu eklentiyi ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

Google  Chrome – İngilizce Güzel Sözler Eklentisi

Ekran Görüntüleri

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

2 thoughts on “Chrome Eklentisi: Hüseyin Demirtaş ile İngilizce Güzel Sözler”

  1. Hayırlı günler hocam. Öncelikle Allah sizi muvaffak etsin inşaAllah. Çalışmalarınızı bereketlendirsin. Hizmetinizden dolayı da Allah razı olsun. Teşekkürler.
    Hocam acizane bir nasihat ve hatırlatmada bulunmak istiyorum. Beni anlayışla karşılamanızı isterim.
    Göz değmesine karşılık, nazar boncuğunu kullanmamanızı tavsiye ederim.Çünkü bu yanlış bir düşünce, hatta tehlikeli bir inanış. Evet göz değmesi var ama Allah’a sığınarak, dua ederek çalışmalarınızı yürütmeniz en doğrusu olur inşaAllah.

    1. Merhaba Mesut Bey, teşekkür ederim. Nazar boncuğuna inandığım için değil kültürel bir öge olduğu için yer verdim. Bahsettiğiniz konu inançla ilgili hassas bir mevzu gerçekten.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir