Similar Posts

6 Comments

 1. Hayırlı günler hocam. Öncelikle Allah sizi muvaffak etsin inşaAllah. Çalışmalarınızı bereketlendirsin. Hizmetinizden dolayı da Allah razı olsun. Teşekkürler.
  Hocam acizane bir nasihat ve hatırlatmada bulunmak istiyorum. Beni anlayışla karşılamanızı isterim.
  Göz değmesine karşılık, nazar boncuğunu kullanmamanızı tavsiye ederim.Çünkü bu yanlış bir düşünce, hatta tehlikeli bir inanış. Evet göz değmesi var ama Allah’a sığınarak, dua ederek çalışmalarınızı yürütmeniz en doğrusu olur inşaAllah.

  1. Merhaba Mesut Bey, teşekkür ederim. Nazar boncuğuna inandığım için değil kültürel bir öge olduğu için yer verdim. Bahsettiğiniz konu inançla ilgili hassas bir mevzu gerçekten.

 2. If you want your children to be intelligent, read them fairy tales. If you want them to be more intelligent, read them more fairy tales. ― Albert Einstein. Hocam bu fairy tales peri masalları değil mi? gerçi masal olarak ta geçiyor ama. Güzel bir uygulama tebrik ederim.

 3. Keşke hocam mobile uyarlasanız. Genellikle telefondan kullanıyorum pc yok. bu yüzden mobil için uyarlanırsa daha artısı olabilir bizim için.

  1. Merhaba Enes Bey, ilerleyen dönemde mobil uygulama olarak da yayına almayı planlıyorum. Ancak şu an önümde çok sayıda proje olduğu için ne zaman sıra gelir bilmiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir