İçeriğe geç

Essay Rehberi: Başarı Hikayesi – Korkudan Güvene

reading akademi

Essay Rehberi okurlarından özellikle sınav sonrası dönemlerde gelen mesajları okumak beni çok mutlu ediyor. Hele de daha önce writing alanında büyük zorluklar yaşayan ya da ciddi endişeler taşıyan öğrencilerin, azimle çalışıp kitaplarını bitirdikten sonra başarıya ulaştıklarını görmenin hissiyatı çok başka. İşte bugün Boğaziçinden, okurlarımızdan Beyza Hanım’dan tabiri caizse günümü neşelendiren bir mesaj geldi. Çok gurur duydum. Yolu ve bahtı açık olsun.

Merhaba iyi günler. Ben Boğaziçi’nde hazırlık öğrencisiyim. Mayıstaki sınavda writing ve listening kısımlarından kalmıştım. Temmuzdaki proficiency sınavına kadar nasıl writing i geliştireceğim hakkında hiçbir fikrim yoktu. Ve korkuyordum açıkçası. Çalışıyordum ama kendimi yeterli görmüyordum. 3. 5 hafta kala Essay Rehberini sipariş ettim. Öncelikle hemen geldi kargom bunun için ayriyeten teşekkürler 🙂 Gelir gelmez başladım çalışmaya ve gerçekten aşırı derecede işime yaradı ve nasıl yazma yeteneğimi geliştirdi anlatamam. En çok kelime ve ifadeler kısmını beğendim ordan baya faydalandım.Ama sonlara doğru o kısımlar eklenmemiş bilerek sanırım. 3.5 hafta geçti ve sınav günü gelip çattı. Sınavıma girdim ve sakin bir şekilde iki essayimi de yazdım son 3 dakika kala kontrol etme şansım da oldu.Vee güzel haber sınavdan geçtimm.Listeningten kalsam da writingden geçmiş olmak mutlu etti beni. Sınava çalışırken de sınav anında da sınavdan sonra da size içimden kaç defa teşekkür ettim. Şimdi buradan da etmek istiyorum, çook teşekkür ederim benim korkulu rüyamı yenmeme yardımcı oldunuz.. Çevreme de tavsiye ediyorum kitabınızı canlı örnek olarak da kendimi gösteriyorum 🙂 Ufak bir tavsiye olarak da en son kısımdaki essay konularını biraz daha arttırabilirseniz çok güzel olur. İyi günler, daha fazla insanın başarmasını sağlayabilmeniz dileğiyle 🙂

Essay Rehberi ile baştan sona essay yazmayı öğrenin ?

essay rehberi 281 şehir & binlerce öğrenci writing için Essay Rehberi’ne güveniyor. Essay Rehberi ile tanışın, writing dertlerinizden kurtulun.

Yazarken aklınıza fikir gelmiyor mu? Uzun ve güzel cümleler kuramıyor musunuz? Vaktiniz yetmiyor mu? Thesis nedir, outline nedir, body nasıl yazılır bilmiyor musunuz? 

Essay yazma ile ilgili bilmeniz gereken ne varsa Essay Rehberi‘nde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.