İçeriğe geç

41 Gün İngilizce 41 Kere Maşallah

41 gün ingilizce

41 gün İngilizce 41 kere Maşallah sloganıyla yola çıkıyoruz. Yeni bir yıla girerken hep büyük hedefler olur ama bir süre sonra o hedefler küçülür ve kaybolur. Herkes için değil belki ama çoğu kişi için böyle. Biz bunu değiştireceğiz.

Çoğu kişi için İngilizce öğrenmek ya da İngilizcesini geliştirmek yeni yıl hedeflerinden biri. Ben de bu yıl hep birlikte daha güzel bir çalışma nasıl yaparız diye düşünürken daha ulaşılabilir bir hedef koyayım dedim ve 41 Gün İngilizce 41 Kere Maşallah programını geliştirdim.

Neden 41?

Niye 41 çünkü 41 hem Maşallah alacak bir sayı hem de alışkanlık geliştirmek ve sonrasında çalışmaya devam etmek için güzel bir sayı.

41 Gün İngilizce 41 Kere Maşallah – Tanıtım Videosu

Nasıl Olacak?

Her gün sizin için seçtiğim İngilizce bir özlü sözü analiz edeceğim. Görevleriniz şöyle:

  • Bu sözde bilmediğiniz kelimeleri İngilizce Kelime Nasıl Öğrenilir dersimdeki yöntemle çalışın
  • Bu sözle ilgili en az 3-4 cümlelik bir yorum yazın YouTube’da video dersin altına.
  • Diğer yorumları okuyup en beğendiğiniz 3 yorumu beğendim diye işaretleyin.

Neler Öğreneceğiz?

Hayata dair birbirinden güzel sözleri hem İngilizce öğrenip inceleyeceğiz hem de bu sözlerden yepyeni kelimeler öğreneceğiz. Dahası bu sözleri yorumlayıp birbirimizin yorumlarını okuyup birbirimizden öğrenme şansımız olacak.

Koca bir aile olarak öğrenip ilerleyeceğiz. Kedi videolarıyla vakit öldürmek yerine kendimize ve eğitimimize yatırım yapacağız.

Yanlış anlaşılmasın kedi videoları da güzel de dozu kaçırmamak lazım 🙂

Ödüller

41 günü başarıyla tamamlayıp en çok gün en çok beğeniyi alan 3 kişiye Pratik İngilizce Çeviri eğitimi programımı hediye edeceğim. Her video ders yayınlandıktan sonra bir önceki video dersle ilgili en beğenilen 3 yorumu seçip aşağıda seçilen yorumlar kısmında paylaşacağım.

Ne Zaman Başlıyor?

Başladık ve de başarıyla bitirdik. Harika bir program oldu.

41 Gün İngilizce Ders Listesi

41 Gün İngilizce 41 Kere Maşallah serisindeki tüm derslere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Eğitimle İlgili Yorumlar

İyi Günler Hocam,

“41 Gün İngilizce 41 Kere Maşallah” serisini ilk günden beri takip ediyorum ve ikinci günden itibaren de az da olsa birkaç cümle yazıyorum. Listening ve reading seviyemi dikkate aldığımda writing becerimin onların yakınından bile geçmediğini fark ediyorum. Belki şu an yazdığım yorum cümleleri yetersiz ama geliştirmek için de bir yerden başlamak lazım. 41 günün sonunda daha iyi bir seviyeye ulaşacağıma inanıyorum..
Beni yazmaya teşvik ettiğiniz için size çok teşekkür ederim. Her gün büyük bir heyecanla o günün sözünü bekliyorum.
Başarılarınızın devamını dilerim. İyi çalışmalar.

Son Günden İzleyici Yorumları

41 Gün İngilizce serisi boyunca yüzlerce değerli yorum yazıldı. Aşağıda son günden seçtiğim bazı yorumlar yer alıyor

Nihat Yücel
Başta vaktini ayırıp böyle faydalı ve alanda ilk olan güzel videoları bizlerle buluşturan Hüseyin Hocam ve derslerde beraber olduğumuz Hüseyin Demirtaş sınıfındaki sınıf arkadaşlarıma teşekkür ederim 🙂

Ben Sen
41 gün gerçekten alışkanlık yaptı. Bugün boşluğa düştüm sanki.. Bu videoyu iple çektim doğrusu.. Ödül kazananan olmadım gerçi ama bu videodaki sözde söylendiği gibi büyük başarısızlığı zaten göze almıştık. Aslında bu bir başarısızlık değil ingilizceye alışmak, aşina olmak ve ingilizceyle iç içe olmak adına benim adıma büyük bir başarıydı.. Ayrıca yeni projeleriniz için de hem teşekkürler hem de tebrikler hocam.. ????????????????????????

Buket Yağcı
Hi teacher, this series really a benefical practise so thanks for everything. It is not only telling to lesson, it is a consultancy about how we realized a lot of things. I hope you are be happy everytime because you are deserved that total beauty.

Erman Çilingiroğlu
Butun videoları izleyerek burada olmak bile çok keyif verici emeğinize sağlık Hüseyin hocam

Eren
Dear teacher, I really appreciate you ???? You are great teacher. This pretty activity helped me a lot. Thank you!!!

Mehmet Ensar
Hayatımın en anlamlı anlarından biri sizinli tanışmam. The best important moment of my life is that I meet to you.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.