25 Comments

  1. Roman hikaye öykü deneme nasıl yazılmalı ….Eksik kalmış..Ekleyebilir araştırmacı yazarlardan tavsiyeler alabilirsiniz hernekadar bir çok yazar kendisini ünlü ve çok satan olarak diolağa girme sıkıntısı ve asosyal olsalarda henüz keşfedilmemiş ve Medea nın şişirmediği geğerli ve paylaşımcı kimselere ulaşabilir ve paylaşım alabilirsiniz.Yazan var birde kendini MEDEA da büyülü ortamlarda şisme yazarlar var ki bu insan tipi ile iletişime geçmek KafDağlarına seyahate çıkmaktan daha zordur araştırmacı yazan yazarları deneyin hemen sizinle paylaşım ve önerileri olacaktır enlerden uzak durun tavsiyem ..Niyazi özaltın Yazan Araştırmacı KİTABI LİBYSSA.. SAYGILARIMLA.

 1. Cidden daha başka örnekler yok mu? 2 hafta sonra dil anlatımdan sunum hazırlamalıyım konu yok, ben ilginç ve güzel bir konu istiyorum ama her nedense hiç bir sitede yok lütfen bana yardım edin. Konu hiç fark etmez sadece dikkat çekmeli yani sınıftakilerin beğenmesini istiyorum.

  1. – İnternet nasıl çalışır?
   – Klonlama nasıl olur?
   – Piramitlerin yapılışı ile ilgili teoriler

 2. Ya böyle daha eğlenceli dikkat çekici bişeyler yok mu yarın diksiyon da sunum yapmam lazım 🙁

 3. Hocam ben üniversite öğrencisiyim ve iletişim dersten sunum yapmamız gerekiyor sunumun amacı kendimizi yüksek mevkili insanlar gibi konuşmalar yapmak ve etkili beden dilini kullanmak aklıma güzel fikir gelmiyor tavsiyede bulunmak ister misiniz?

  1. Yani bu tür bir sunumla ilgili onlarca farklı konu başlığı seçmek mümkün. İlk önce kısıtlamalar var mı diye bakmak lazım. Buna bağlı olarak mesela robotlar insanları işsiz mi bırakacak, yapay zekanın zararı yararından çok mu, sosyal güveni artırmak için ne tür adımlar atmak gerekir gibi farklı konular ele alınabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir