İçeriğe geç

İyi Bayramlar & Teşekkürler! 81 Şehir & 12+ Ülke

Merhaba, öncelikle sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir bayram diliyoruz. Bugün sizinle birlikte ülkemizin ve dünyanın dört bir yanından ziyaretçilerimizin bayramını kutluyoruz.

Hüseyin Demirtaş ile İngilizce YouTube kanalı, Hüseyin Demirtaş Akademi kitaplarımız & video eğitim paketlerimiz şu ana kadar ülkemizin 81 iline ve 12+ ülkeye ulaştı. Yani bayrama epeyce geniş bir aile ile ulaşmış bulunuyoruz.

Açıkçası bazen bu istatistiklere bakınca şaşırıyorum. Dile kolay! Memleketin ve dünyanın dört bir yanından on binlerce öğrencinin hayatına dokunmuşuz. Hele bir de hiç beklenmedik yerlerde hazırladığımız kaynaklardan çalışan mutlu öğrencilerle karşılaşmak sanırım en güzel bayram hediyesi.

Umarım hem bu yıl hem de daha nice bayramlarda hem size hem de ülkemize değer katan, İngilizce eğitimini daha etkili ve verimli hale getiren nice projelerde tekrar tekrar görüşürüz.

Tekrardan sevdiklerinizle güzel bir bayram diliyoruz. Nasipse biz de bayram sonrası tüm ziyaretçilerimiz için güzel bir eğitim kampanyasını yayına alacağız. Onunla ilgili duyuruları da e-posta ve YouTube üzerinden paylaşacağız.

Sağlıklı günler,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.