Similar Posts

23 Comments

 1. Merhaba ben tüm kitapları alacağım ama tutarı çalıştığım kuruma ödetmem için fatura da kurum vergi no girilmesi gerekiyor bunu nasıl yapabiliriz? Birde kitaplarla birlikte bi cd v.s gelecek mi? listening speaking kısmı nasıl yapılıyor

  1. Merhaba Gamze Hanım, tüm eğitim ve kitaplar için e-fatura gönderiliyor. Eğer bir kurum tarafından ödemesi yapılacaksa siparişin ardından bize yazarsanız faturayı kurum adına kesebiliriz. Kitaplarla alakalı destekleyici kaynakların hepsi online. Ses dosyalarına internet üzerinden erişip indirebiliyorsunuz yani telefon, bilgisayar ve tablet kullanımına uygun.

 2. Hocam hem üyelik almak istiyorum, hem de kitap almak istiyorum. Üyeliklerin içinde materyaller olacak mı? Ayrıca reading rehberi kitabını almalı mıyım

  1. Kitaplar ve video eğitimler birbirinden bağımsız olarak sunuluyor şu anda. Reading Rehberi kitabını alıp almama kararı şu anki seviyeniz ile alakalı. Hem tüm gramer konularını örneklerle gözden geçireyim hem de kolaydan zora çevirileri ile onlarca farklı konuda İngilizce paragrafı analiz edeyim derseniz Reading Rehberi kitabından da yararlanabilirsiniz.

  1. Merhaba Emine Hanım, evet. Şu anda kapsamlı video eğitim paketlerinde 1 aylık hediye süre kampanyası var Çarşamba gününe kadar.

  1. Merhaba Nihal Hanım, eğitimlerin adına tıkladığınızda her bir eğitimle alakalı tanıtım sayfası açılır. Tanıtım sayfalarında eğitim içeriği, öğrenci yorumları ve paketler/fiyatlar yer alıyor.

 3. Merhaba ben egitimlerinizi almak istiyrm ama londrada oldugum icin durumda bi degisiklik olucak mi cunku siteden okudugim kadariyla turkiye gonderimleri var denmis bilgi verirseniz cok sevinirim

  1. Merhaba Özlem Hanım, yurt dışı gönderimleri kitaplarda var. Online eğitimlere dünyanın her yerinden kayıt olup erişebilirsiniz çünkü tüm derslere erişim internet üzerinden. Fiziksel bir gönderi olmadığı için ülke fark etmiyor.

  1. 30/40 altyapıda ciddi eksik olduğunu gösteren bir not. Bunun için İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi ve Reading Akademi öneririz ilk etapta seviyenize göre YDS’ye en çok katkı sağlayacak 2 eğitim onlar olur. 50 üstü olsaydı direk Reading Akademi ile başlamayı önerirdik.

 4. Hüseyin hocam 1 defaya mahsus kayıt dondurma imkanını eğitime başladıktan sonra da talep edebiliyor muyuz yoksa böyle bir işlem için eğitime hiç başlanmamış olunması mı gerekir?

 5. IELTS’ den 6.5 üzeri not almak için kitaplarınızı mı önderirsiniz video eğitimleri mi? Her ikisinin içeriği aynı ise ozaman müşteri kitaptan mı yoksa videodan mı öğrenmeyi tercih edecek? Eğer arasında fark var ise hangisi daha detaylıdır?

  1. Merhaba Ömer Bey, kitap ve video eğitim içerikleri birbirinden bağımsız olarak hazırlandı. Kitapları kitap okuyup çalışmak, video eğitimleri ise birebir ders almak gibi düşünebilirsiniz. Kapsam olarak video eğitimler daha geniş. Mümkünse hem kitapları hem video eğitimleri bitirmeyi öneririz. Sınırlı bir bütçe söz konusu ise bu durumda kitaplar + tüm YouTube derslerini bitirmeyi öneririz.

 6. Merhaba Hocam,

  3-4 ay içerisinde yurt dışına yerleşeceğim.
  Hangi paketini ve hangi sırayla ilerlemeyi önerirsiniz? (Şuan ki seviye olarak pre-intermediate düşünebiliriz).
  Şuan bir kampanyanız var mıdır?
  Bir de kitapları ayrıca mı almamız gerekmektedir?

  Teşekkürler,
  İyi çalışmalar.

  1. Merhaba Gürkan Bey eğer preint gibiyseniz ve kısa dönemde en fazla sonuca odaklanmak istiyorsanız sırayla Reading Akademi, Writing Akademi ve 360 Derece İngilizce Konuşma Kursu programlarını öneririz. Kitaplar ve eğitimler birbirinden bağımsız ama birbirini destekleyen kaynaklar. O konuda tercih sizin. Şu anda standart üyelik seçenekleri geçerli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir