16 Comments

 1. Hocam ismim Parahat. Samsunda, 19 Mayisda, ingilizce hazirlik okuyorum. Hocam aslinda past continounsyn formuny biliyorum. Nasil yapilir, onu da biliyorum. Hocam size zahmet ‘Conditinioal (Zero, first, second) bunlari anladim ama, siz anlatsaniz daha iyi aklimda kalacak.

  Saygilarla

 2. Merhaba, kaç yıldır Amerika da yaşıyorum. Bir türlü İngilizcesi konuşamiyorum. Sizi takip ederek, problemlerimi tespit edip çözmeye çalışıyorum. Harikasınız, iyiki varsınız. Sizin gibi bu işin uzmanı birisinden ders almak çok güzel.

  1. uzun süre olmanıza rağmen konuşamıyor iseniz,acaba amerika da türk marketlerine gidiyor,türkler ile takılıyor olabilirmisiniz.

 3. İyi bir anlatım. Bizim hoca bunu bu kadar iyi anlatamamıştı. Bunu okuduğumda kavradım. Çok teşekkürler.

 4. Salı günü ingilizce sınavımız var bu konu da sınavda var ve ben nasıl was, were kullanılıyor anlamıyordum ama sizin sayenizde anladım cidden çok güzel bir anlatımdı teşekkürler

 5. Şu karantina günlerinde dil öğrenmeye vakit bulmuşken sizi keşfetmek benim için çok harika oldu. Yıllardır çözemediğim ne varsa sayenizde tek tek aşıyorum. Teşekkür ederim emeğinize sağlık Hüseyin Bey.

  1. Merhaba Şeyma Hanım, teşekkür ederim bu güzel yorumlarınız için. Yardımcı olabildiysem ne mutlu.

 6. Merhaba ben 6. sınıfa gidiyorum ve okulda gramer dersleri alıyoruz ve öğretmenimin çok yetersiz olduğunu düşünüyorum ama sizin sayenizde daha iyi anlıyorum teşekkür ederim öğretmenim.

  1. Merhaba Eda. Rica ederim. Ayrıca okulda anlamadığın konuları insiyatif alarak kendin araştırıp öğrenmen, azim göstermen bence çok değerli. Başarılar diliyorum

 7. gerçekten aylardır anlamaya çalışıyordum bu konuları sayenizde artık anlıyorum gerçekten çok teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir