İçeriğe geç

Haftanın Mesajları #1

yorumlar

Her hafta Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından ilham veren mesajlar alıyorum. E-posta kutumda kayıplara karışmadan bu mesajları derlemeye karar verdim.

Zehra

Ben Zehra. ….. yaşıyorum. …. bölümünden yeni mezun oldum ve tezli yüksek lisansa başladım. Anladım ki hayat sadece yabancı dillerden ibaretmiş. Her nereye baksam ‘Yabancı dil biliyor musun ?’ sorusu karşıma çıkıyor. Hata bende ki bunca gün vaktim varken yabancı dil öğrenmemek ve bu kadar önemli olduğunu görememek. Şuan ise geriye kalan tek şey pişmanlık.Bitti mi ? Tabiki hayır. Bugün yeni bir başlangıç yaptım sayenizde. Youtube’de YDS ile ilgili videolar izlerken sizinle tanıştım gerçekten bir kez daha bana inanmamı sağladınız. Bunun için size çok teşekkür ederim. Eminim benim gibi birçok insanada yön verici olmuşsunuzdur. Umarım size olan bu mesajımı okursunuz.Sizinle tanıştığım için çok mutlu oldum. Kendinize iyi bakın.

Özlem

Hüseyin Bey, Merhaba,

Bir süredir sizi hem youtube ders videolarınızdan, hemde internet sitelerinizden ve facabooktan takip ediyorum.Kitaplarınızı ve bazı paket çalışmalarınızı aldım.Çalışmalarınızın iç ferahlatıcılıgına ve işinize sevginize açıkçası hayran kaldım.Gerçekten yürekten teşekkurler böylesi güzel çalışmalar için.Sınavda başaracağım inancım arttı sayenizde.

Hilal

Merhaba Hüseyin hocam uzun zamandır sizi takip ediyoruz ve hayranlikla izliyoruz. Sizin sayenizde nasil daha iyi ve etkili çalışılır ògrendik. Hocam çeviri nasıl yapılır videonuzu heyecanla beklediğimizi bilmenizi istiyoruz. Lütfen videolarin gerisi gelsin bize ilham kaynağı oluyorsunuz.

Gökay

Hocam çok teşekkür ederim.Gerçekten kandırılıyoruz. Dil öğrenmek adına doğru bildiğimiz çoğu şey yanlış çıkıyor. Sayenizde sistematik çalışabileceğim.Vizelerim biter bitmez başlıyorum. 🙂

Celaleddin

Selam,
Sitedeki yazılarınızdan ve tecrubelerinizden feyizyab oldum.
Sunu anladım ki bol bol essay okuyup yazmak gerekiyor.

Duygu

Hüseyin Bey merhaba,

Bu maili size teşekkürlerimi iletmek için atıyorum. Siteniz bir harika 🙂 Emekleriniz ve paylaşımlarınız için çok teşekkürler.

Berat

Hocam böyle faydalı bir video hazırladığınız için çok teşekkür ederim. Ben de bugün (25.11.17) tarihinde bu 2 aylık çalışmaya başlıyorum. İnşallah gelişmeleri paylaşacağım.

Sekine

Men azerbaycandan izleyirem.sayenizde kendimde irelileme gordum.cok tesekkur ederim.sizin telebeniz olmayi cok isterim

Mehmet Ayan

merhaba herkese ben bu yöntemi uyguluyorum her gün 1 tane metni dinliyorum yaklaşık 1 ay olacak başlayalı dinlemem çok gelişti diyebilirim ve bir de şunu farkettim ki bir çok kelimeyi cümleyi bilmeme rağmen çoğu kelimenin okunuşunu yanlış öğrenmişim ve bu yüzden anlamadığımı farkettim ama şimdi bu listeningaminute sitesi ile doğru teleffuzları öğreniyorum ve listeningim gelişiyor teşekkürler hüseyin hocam…….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.