İçeriğe geç

Mutluluk ve ilham veren öğrenci mesajları

ilham

Yazdığım yazılardan, hazırladığım video derslerden, özel eğitimlerim ya da kitaplarımdan faydalanan öğrenci ve okurlarımdan aldığım tonla güzel mesaj hem işime olan sevgimi hem de motivasyonumu daha da güçlendiriyor.

Alperen – Gazi Üniversitesi

Hocam Gazi Üniversitesi’ni kazandım.Reading ve writing konularında iyiyim fakat listeningde sıkıntılarım vardı,Youtube’da videonuzu gördüm ve uygulamaya başladım.İlk başta hiçbir şey anlamadığım bir parçayı sizin tekniğinizi uygulayarak yapınca faydasını ve işe yararlığını farkeder gibi oldum.Belli bir sure sonunda düzenli yapınca çok daha katkı sağlayacağına inanıyorum.Sadece bilgilerinizi paylaştığınız için teşekkür etmek istedim.

Fuat – Acıbadem Üniversitesi

Merhabalar,

Ben Boğaziçi üniversitesinde doktoraya başlayacağım, tabi ki başlamam için proficiency sınavını geçmem lazım. Geçen hafta cuma günü boğaziçi üniversitesine gittim, oradaki bir kitapçıda sizin essay rehberi kitabınızı gördüm. Kitap tek kelime ile müthiş.
En çok korktuğum şey olan essay yazmaktı, sizin kitabınız ve bir kaç videonuz ile yazmaya başladım, yazdıkça ilerlediğimi fark ettim.

İyi çalışmalar dilerim.”

Emre – Boğaziçi Üniversitesi

İyi günler sizi uzun bir süredir internetten takip ediyorum siteniz bana çok yardımcı oldu.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.