İçeriğe geç

Listening Rehberi

Listening Rehberi, İngilizce dinleme & anlama becerisini geliştirmek isteyen öğrenciler için temelden ileri seviyeye yüzlerce alıştırma sunuyor.

Listening Rehberi kitabında Neler Var?

Kitap modüler bir yapı ile ilerliyor. İlk önce İngilizce harfler, sesler ve sayılar ile ilgili bol bol dinleme alıştırması ile temelleri sağlam bir şekilde atıyoruz. Daha sonra onlarca cümle seviyesinde dinleme ve kelime tamamlama alıştırması ile cümleyi takip etme ve kelimeleri yakalayıp yazabilmek becerisini geliştiriyoruz. Bunu takiben paragraf seviyesinde dinleme alıştırmaları başlıyor. Bu kez bir uzun paragrafları dinlerken çok sayıda kelimeyi dinleyip yakalama ve yazabilme becerisini geliştiriyoruz. Bu altyapı çalışmalarının ardından eğitimden tarihe farklı konularda onlarca konu ile ilgili kolaydan zora dinleme parçaları ile ilgili dinleme çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Listening Rehberi Tanıtım Videosu

Listening Rehberi kitabı ile ilgili tüm detaylar, örnekler, kitabın işleyişi, mantığı ve püf noktalarını sizin için tek tek anlattım. Videoda değinmediğim ya da merak ettiğiniz bir konu olursa sorabilirsiniz.

Listening Rehberi Sipariş

Listening Rehberi kitabı ile hem yıllardır bireysel eğitimlerimizde ve online eğitimlerimizde kazandığımız tecrübe ve birikimi paylaşmayı hem de İngilizce dinleme anlama becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için kendi başlarına, kendi ilerleme hızlarına göre çalışabilecekleri kapsamlı ve pratik bir kaynak geliştirmeyi hedefledik.

Güvenli Ödeme Altyapısı

Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinde ödeme güvenliğini en üst düzeyde tutmak için Zara, Samsung, Atlas Global ve Çiçek Sepeti gibi önde gelen şirketlere ödeme altyapısı sağlayan İyzico ile çalışıyorum. Tüm kredi kartı ödemeleri cep telefonunuza gelen güvenlik koduyla doğrulanıyor. Ayrıca dilerseniz ödeme ekranında BKM Express, havale ya da EFT seçeneklerini de seçebilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Siparişiniz, sipariş tarihini takip eden 2 iş günü içinde Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Türkiye içi tüm kargo gönderimleri ücretsizdir. Yurtiçi Kargo ile SMS bilgilendirme anlaşmamız bulunuyor. Bu kapsamda Yurtiçi Kargo, kargonuzu teslim aldığı gün akşam saatlerinde kargo takip numaranızı siparişiniz sırasında belirttiğiniz telefon numarasına SMS olarak gönderiyor.

Kargo takibi ile ilgili sorularınızı Destek sayfası üzerinden yazabilirsiniz.

Listening Rehberi kitabı kimin için?

Listening Rehberi kitabı temel ve orta seviye İngilizce dinleme & anlama becerisini geliştirmek isteyen öğrenciler için hazırlandı. Kitaptan yararlanabilmek için en az orta seviyede İngilizce okuma anlama becerisine sahip olmanızı öneririz. Eğer Reading Rehberi kitabınız varsa, ilk önce Reading Rehberi kitabınızı bitirip daha sonra Listening Rehberi kitabına geçmenizi öneririz.

Listening Rehberi, TOEFL Listening, IELTS Listening, PTE Listening ve Proficiency Listening sınavları için çok yararlı bir destek kaynağıdır. Bu tür sınavlarda genelde uzun dinleme parçaları olur ve ileri seviye bir İngilizce dinleme becerisi beklenir. Ancak bir öğrencinin bu tür uzun ve ileri seviye dinleme alıştırmaları ile başa çıkabilmesi için önce temel ve orta seviyede sağlam bir İngilizce dinleme & anlama altyapısı oluşturması gerekir. İşte Listening Rehberi kitabının da amacı bu! Size sağlam bir İngilizce dinleme altyapısı kazandırarak TOEFL, IELTS, PTE, İngilizce hazırlık atlama gibi sınavların dinleme yani listening bölümlerine sağlıklı bir şekilde hazırlanmanızı sağlamak.

Listening Rehberi Modülleri

  • İngilizce harf alıştırmaları
  • İngilizce sayı alıştırmaları
  • İngilizce temel & orta seviye kelime alıştırmaları
  • İngilizce ileri seviye kelime alıştırmaları
  • İngilizce cümlelerde eksik kelime tamamlama alıştırmaları
  • İngilizce paragraf dinleme & tamamlama alıştırmaları
  • İngilizce diyalog & konuşma dinleme alıştırmaları

Etiket: listening kitabı, ingilizce listening kitabı, ingilizce dinleme kitabı