İçeriğe geç

toefl dersleri

TOEFL Kursu ile TOEFL için uzman destek arayanlara, modern, etkili ve benzersiz bir kurs deneyimi sunuyoruz çünkü sizin başarınız bizim başarımız. TOEFL’da başarı için ihtiyaç duyduğunuz tüm kaynak ve rehberlik yanınızda.

Hedef TOEFL Kursu

hedef toefl 2Hedef TOEFL Kursu Türkiyenin TOEFL eğitimi alanındaki dışa bağımlılığını ortadan kaldırmak için hayata geçirildi. Hedef TOEFL Kursu ile size TOEFL sınavına verimli bir şekilde hazırlanmak ve hedeflediğiniz puanı almak için ihtiyaç duyduğunuz tüm kaynaklar ve rehberliği tek bir çatı altında sunuyoruz.

Hedef TOEFL Kursunda Neler Var?

  • Derslere, deneme sınavları ve alıştırmaları 7/24 erişim
  • Reading video konu anlatımları ve soru çözümleri
  • Listening video konu anlatımları ve soru çözümleri
  • Writing konu anlatımları ve örnek cevaplar
  • Writing ödevlerinize uzman geribildirim
  • Speaking konu anlatımları ve örnek cevaplar
  • Speaking ödevlerinize uzman geribildirim

Uzman Destek & Rehberlik

imagesAslında Hedef TOEFL Kursunu öne çıkaran en temel özelliklerinden birisi uzman destek ve rehberlik. Hedef TOEFL Kursu ile alanlarında Türkiyenin en iyileri diyebileceğiniz uzman ekibimizin rehberliğine ulaşıyorsunuz. Mesela kısa bir süre önce sınav değişmiş mi diye hazırlıksız girdiğim bir TOEFL sınavından 120 üzerinden 116 aldım. Hedef TOEFL Kursunda amaç konuşmak değil örnek olmak.

Hedef TOEFL Kursu Reading Modülü

Hedef TOEFL kursu reading modülünde okuduğunuz anlamanız ve sorulara doğru şekilde cevap verebilmeniz için gereken eğitimi sunuyoruz. TOEFL Reading bölümünde başarı için ileri seviye İngilizce akademik metinleri ve bu metinlerle ilgili soruları iyi derecede anlıyor olmanız gerekiyor. Reading modülündeki adım adım video analiz derslerinde sizinle birlikte TOEFL reading metinlerini ve soruları tek tek satır satır analiz ederek metinlerin ve soruların doğasını anlamanızı sağlıyoruz.

Daha sonra deneme sınavları ile seviyenizi ve gelişiminizi ölçüyorsunuz. Anlamadığınız sorular ya da aklınıza takılan şeyler olduğunda Hedef TOEFL destek grubundan yardım alabiliyorsunuz.

Hedef TOEFL Kursu Listening Modülü

Hedef TOEFL kursu listening modülünde TOEFL listening bölümünde başarılı olmak için sahip olmanız gereken altyapıyı kazanıyorsunuz. Bu bölümde hem akademik dersleri hem de kampüs konuşmalarını dinliyorsunuz. En önemli beceri ise hızlı ve etkili not almak. Listening modülünde size adım adım etkili not alma tekniklerini öğretiyoruz. Not alma teknikleriyle pratik yaptıktan sonra metin ve soru analizleri ile TOEFL listening bölümüne hakim olmanızı sağlıyoruz.

Daha sonra deneme sınavları ile seviyenizi ve gelişiminizi ölçüyorsunuz. Anlamadığınız sorular ya da aklınıza takılan şeyler olduğunda Hedef TOEFL destek grubundan yardım alabiliyorsunuz.

Hedef TOEFL Kursu Writing Modülü

Hedef TOEFL kursu writing modülünde iyi bir yazının temellerini öğreniyorsunuz. Writing bölümünde konu analizi, her bir konuyla ilgili örnek ve hata analizleri yaparak sizi neyin beklediğini, nasıl cevaplar verildiğini, sık yapılan hataların neler olduğunu ve bu hataların nasıl düzeltildiğini tek tek gösteriyoruz. Adım adım Task 1 ve Task 2 essay yazma dersleri ile TOEFL yazılarını etkili bir şekilde nasıl planlayıp iyileştirebileceğinizi öğreniyorsunuz.

TOEFL Writing bölümünde yazdığınız yazılara geribildirim almak hayati önem taşıyor. Geribildirim olmadan aynı hataları yapmaya devam edersiniz ve ilerleyemezsiniz. Bu sebeple her hafta writing ödevlerinize geribildirim vererek neyi iyi neyi kötü yaptığınızı ve hatalarınızı nasıl düzeltebileceğinizi gösteriyoruz. Anlamadığınız sorular ya da aklınıza takılan şeyler olduğunda Hedef TOEFL destek grubundan yardım alabiliyorsunuz.

Hedef TOEFL Kursu Speaking Modülü

Hedef TOEFL kursu speaking modülünde speaking bölümünde başarılı olmanız için gereken altyapıyı inşa ediyoruz. İlk olarak soru analizleri ile ne tür sorular sorulduğunu ve soru örneklerini inceliyoruz. Daha sonra size her bir deneme sınavı ile ilgili örnek cevapların ses kayıtlarını ve transkriptleri gösteriyoruz. Bu örnek cevapların iyi ve kötü yanlarını ele alıyoruz. Onlarda farklı kelime ve ifadeyi inceliyoruz bu süreçte.

Daha sonra ise en kilit kısım geliyor. TOEFL speaking bölümünde speaking cevaplarınıza geribildirim almak hayati önem taşıyor. Geribildirim olmadan aynı hataları yapmaya devam edersiniz ve ilerleyemezsiniz. Bu sebeple her hafta speaking ödevlerinize geribildirim vererek neyi iyi neyi kötü yaptığınızı ve hatalarınızı nasıl düzeltebileceğinizi gösteriyoruz. Anlamadığınız sorular ya da aklınıza takılan şeyler olduğunda Hedef TOEFL destek grubundan yardım alabiliyorsunuz.

Hedef TOEFL Kursu Kimin için?

Hedef TOEFL Kursu orta seviye üstünde İngilizceye sahip öğrenciler için uygun yani en üst düzeyde verim alabilmeniz için B2 seviyesinde bir İngilizce altyapısına sahip olmanızı öneriyoruz.

Hedef TOEFL Kursu Nerede & Ne Zaman?

Hedef TOEFL Kursu tamamen internet üzerinden gerçekleşen bir kurs. Yani size en uygun saat ve günlerde kendi programınızı oluşturarak çalışabilirsiniz. Dersler hafta hafta yüklemek yerine tüm dersleri sizin için erkenden çekip sisteme yüklüyoruz. Böylece bir dersi bitirince diğerini beklemek zorunda kalmıyorsunuz. İstediğiniz hızda ve istediğiniz yoğunlukta çalışabiliyorsunuz.

 


Etiketler: toefl kursu istanbul, toefl kursu online, toefl dersleri, online toefl dersleri, online toefl sınıfı, istanbul toefl kursu

hedef toefl 2

TOEFL Kursu: Fikir

Yenilikçi, etkili ve farklı bir TOEFL kursu deneyimi için kolları sıvadık. Hedef TOEFL Kursu ile TOEFL sınavında başarılı olmanız için ihtiyaç duyduğunuz tüm kaynaklar ve rehberlik yanınızda.

TOEFL Rehberi, TOEFL sınavıyla ilgili sorulara cevaplar verir. TOEFL, Amerika merkezli bir sınavıdır ve bütün dünyada İngilizce yeterliliğini belgelendirmede kabul görür.

TOEFL Genel Bilgiler

TOEFL sınavına hazırlık sürecinde en önemli adımlardan biri sınav formatını ve bu sınavın sizden neler beklediğini iyi bir şekilde anlamak. Bu adımı tamamladıktan sonra TOEFL sınavının farklı bölümleri için çalışmaya başlayabilirsiniz.

TOEFL Reading

Bu bölümde TOEFL Reading bölümü ile ilgili kaynaklar, dersler ve ipuçları yer alıyor.

TOEFL Listening

Bu bölümde TOEFL Listening bölümü ile ilgili kaynaklar, dersler ve ipuçları yer alıyor.

TOEFL Speaking

Bu bölümde TOEFL Speaking bölümü ile ilgili kaynaklar, dersler ve ipuçları yer alıyor.

Speaking Rehberi ile İngilizce konuşma becerinizi geliştirin
speaking rehberiİngilizce konuşma en çok ihtiyaç duyulan ama en çok ihmal edilen ve en çok yanlış yapılan alan.

Speaking Rehberi size ilk önce İngilizce konuşma becerinizi geliştirmeniz için bilmeniz gereken teorik ve pratik altyapıyı sunuyor.

Daha sonra ise her bir ünitede onlarda soru, örnek cevaplar ve bu cevapların Türkçe çevirileri ile İngilizce konuşma dağarcığınıza çok sayıda yeni kelime ve ifade eklemenize yardım ediyor.

Speaking Rehberi, hem pratik kullanım için hem de TOEFL, IELTS ve Proficiency İngilizce konuşmaları sınavları için temel bir kaynak.

TOEFL Writing

Bu bölümde TOEFL Writing bölümü ile ilgili kaynaklar, dersler ve ipuçları yer alıyor.

Essay Rehberi ile baştan sona essay yazmayı öğrenin ?

essay rehberi 281 şehir & binlerce öğrenci writing için Essay Rehberi’ne güveniyor. Essay Rehberi ile tanışın, writing dertlerinizden kurtulun.

Yazarken aklınıza fikir gelmiyor mu? Uzun ve güzel cümleler kuramıyor musunuz? Vaktiniz yetmiyor mu? Thesis nedir, outline nedir, body nasıl yazılır bilmiyor musunuz? 

Essay yazma ile ilgili bilmeniz gereken ne varsa Essay Rehberi‘nde.

TOEFL Genel Konular

Bu bölümde TOEFL sınavı ile ilgili genel sorulara ve konulara değiniyorum.

TOEFL Özel Ders

TOEFL özel ders programım sık sık dolmuş oluyor ya da gelen taleplere birebir cevap veremiyorum. Öte yandan TOEFL konusunda büyük bir rehberlik ve eğitim ihtiyacı var. Bu sebeple TOEFL çalışanlar için yepyeni ve farklı bir TOEFL hazırlık tecrübesi sunan Hedef TOEFL Kursunu açtık. Bu kursu incelemenizi öneririm.

TOEFL kaynaklarını kaçırmayın

Son Kez İngilizce

İster TOEFL, IELTS, YDS veya Proficiency için isterseniz de reading, writing, listening ve speaking için çalışın. Hüseyin Demirtaş ile İngilizce e-posta bülteni size İngilizce öğrenmede bilinç ve başarı getirecek kaynaklar sunuyor.

Hedef TOEFL

hedef toefl 2

Hazırlanıyor…

 


Etiketler: toefl dersleri, toefl hazırlık, toefl konu anlatımı, toefl kaynakları, toefl ipuçları, toefl rehberi, toefl tavsiyeleri