İçeriğe geç

ingilizce podcastler

Hüseyin Demirtaş ile İngilizce Sohbeti programında daha etkili ve verimli İngilizce öğrenmek için bilmeniz gerekenleri anlatıyorum. Ayrıca İngilizce öğrenirken yapılan en büyük hataları ve bunlardan nasıl kurtulacağınızı öğreneceksiniz. TOEFL, IELTS, YDS, PTE ve Proficiency tavsiyelerim ile İngilizce yeterlilik sınavlarına daha iyi hazırlanacak hem işte hem de okulda kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

İngilizce Sohbeti Bölümleri

Hüseyin Demirtaş ile İngilizce Sohbeti programının tüm bölümlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Sizin de cevaplanmasını istediğiniz ve pek çok kişiye yardımcı olacak bir sorunuz varsa İletişim sayfası üzerinden bana gönderebilirsiniz. Çok sayıda soru aldığım için maalesef her birine cevap vermem mümkün olmuyor. Ancak fırsat buldukça önem sırasına göre gelen soruları cevaplandırıyorum.

İngilizce Sohbeti’ne Abone Olun

İngilizce Sohbeti programına Apple ya da Android cihazlarınızdaki podcast uygulamaları üzerinden abone olup, bölümleri indirip istediğiniz zaman, istediğiniz yerde dinleyebilirsiniz. Ayrıca İngilizce Sohbeti programının yeni bölümlerine Hüseyin Demirtaş ile İngilizce YouTube kanalı üzerindeki İngilizce Sohbeti oynatma listesinden de erişebilirsiniz

Neden “İngilizce Sohbeti”?

Hüseyin Demirtaş ile İngilizce sitesi her gün yurt içi ve yurt dışından onlarca farklı şehirden binlerce ziyaretçiye ulaşıyor. Sık sık okuyucularımdan İngilizce problemleri ile ilgili sorular alıyorum. Bu soruları cevaplandırmak için normalde uzun uzun e-postalar yazıp soruyu soran okuyucularıma gönderiyordum. Ancak zamanla bazı soruların sadece soruyu soran kişiye değil benzer sorun yaşayan birçok farklı kişiye de faydalı olacağını gördüm. Bu sebeple Hüseyin Demirtaş ile İngilizce Sohbeti programını başlattım.

 

Son Kez İngilizce

İster TOEFL, IELTS, YDS veya Proficiency için isterseniz de reading, writing, listening ve speaking için çalışın. Hüseyin Demirtaş ile İngilizce e-posta bülteni size İngilizce öğrenmede bilinç ve başarı getirecek kaynaklar sunuyor.