İçeriğe geç

Essay Rehberi için İlham Veren Okuyucu Mesajları

essay rehberi speaking rehberi
Benim okumayı en sevdiğimi okuyucu mesajları ilham veren değişim ve başarı hikayeleri. Birkaç hafta önce bir Essay Rehberi okurumdan aldığım bu güzel mesaj bana ilam olduğu kadar size de ilham olacaktır.
essay rehberi speaking rehberi
“Hüseyin Bey , öncelikle böyle bir kitap hazırladığınız için size çok teşekkür etmek istiyorum. Kitap elime geçtikten 1 hafta sonra girdiğim writing içerikli yeterlilik sınavımı geçtim. Ben writing konusunda kendime yıllardır güvenemişimdir. Bunca zaman, İngilizce değil Türkçe bile ahenkli bir yazı ortaya çıkaramayacağıma kendimi inandırmıştım. Daha önceleri yazmam gerektiği zamanlarda yazarken cümlelerim hep uzun ve karmaşık olurdu. Genelde yetiştiremezdim o nedenle, yetiştirsem bile konu da kaybolurdu.
Sınavdan önce essay rehberi kitabınızı baştan sona 2 kere okudum. Kendim örnek yazılar yazmaya vakit bulamadım diğer sınavlarımdan dolayı fakat, çalışırken zihnimden alternatif çeviriler yaptım. Sınavda yazmamız istenen seçmeli 2 konu vardı ,ben hızımı alamayıp 2 sini birden yazmışım. Daha sonra birini eledim fakat bu performansım kendi kişisel tarihime geçti.
Bundan sonra essay rehberi referans kitabım olacak.
Emeğinize sağlık.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.