İçeriğe geç

Dersler & Hatıraları

Merhaba, uzun bir süredir, seyahatler, öğrencilerimizin sınavları, teknik projeler derken yeni ders çekmeye fırsat bulamamıştım. Dün ve bugün nihayet mikrofonun karşısına geçip sizin için 2 yeni ders hazırladım.

Ama hemen derslere geçmeden küçük bir hatıra paylaşmak istiyorum. Birkaç gün önce kısa süre önce rahmetli olan Doğan Cüceloğlu’nun insan ilişkileri ile ilgili bazı videolarına denk gelip izledim. Doğan Cüceloğlu şu anda aramızda değil ama eserleri ve çalışmaları hem şimdi ve muhtemelen hem de gelecekte insanların hayatına dokunmaya devam edecek. Ben de ardımda böyle bir hatıra bırakmak isterim.

Daha şimdiden hem video derslerimiz hem de kitap ve eğitimlerimizle ilgili çok güzel yorumlar geliyor ama olaya bu çerçeveden bakmak insanı pozitif manada ürpertiyor. Umarım hepimize hayırla yad edilmemizi sağlayacak işler yapmak nasip olur.

Evet şimdi konumuza dönecek olursam, ilk olarak Political Theology – Reading Analiz dersini yayınladım. Bu derste politik dinbilim konulu akademik bir makaleden seçtiğim bir paragrafı inceliyoruz.

İkinci olarak da İngilizce Sözlük İpuçları & Etiketler – İngilizce Sohbeti dersini yayınladım. Bu derste İngilizce-İngilizce sözlük kullanırken kelimeleri daha iyi anlamanızı ve kullanmanızı sağlayacak bir ipucunu ele alıyoruz.

Güzel bir hafta diliyorum,

Hüseyin Demirtaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.