Similar Posts

5 Comments

  1. Hocam merhaba iyi çalışmalar son girdiğim sınavdan 45 aldım bir öncekinden 60 almıştım.grammerle ilgili videonuzu izledikten sonra bütün grammer kitaplarını atasım geldi.amma bir kitaptan bir türlü vazgeçemiyorum.boşunada zaman kaybetmek istemiyorum artık.çünkü benim reading zayıf.FUNDAMENTAL OF ACADEMİC ENGLİSH çokta seviyorum çalışıyorum da amma ne biliyim zaman kaybımı değerli fikirlerinizi alcaktım.

    1. İskender Bey merhaba, kitabı atmanıza gerek yok. Dursun lazım olursa bakarsınız. Amacınız şu anda readinginizi geliştirmek olsun.
      Çalışın ona da ama dediğim gibi reading olmadan gramer tek başına yetmez.

  2. Hocam merhaba, ben marmara da hazırlık okumaktayım ve bu mayıs MÜYYES yeterlilik sınavına gireceğiz. hocamız yds reading kitabı alın, şimdiden çalışın dedi. sınavdan 60 almam gerek bölümüme girmem için, B2.1 seviyesi olmamız lazınmış. bana bir tavsiyeniz var mı yeterlilik sınavına hazırlık konusunda.. seviyem çok iyi değil, yds reading kaynaklarının hangisini almalıyım, bana uygun mu bilemiyorum. seyiye olarak. cevabınızı bekliyorum. hayırlı akşamlar..

  3. Merhaba Hocam, ben ingilizcemi kendi kendime geliştirdim. Ders felan çalışmışlığım yok 2018’de girdiğim yds sınavından 40 doğru yapıp 50 puan aldım sizce 3 ayda bu puanı C seviyesine çekebilir miyim?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir