İçeriğe geç

YDS

YDS sınavına hazırlanan öğrenciler için YDS deneme sınavları, YDS konu anlatımları ve YDS soru çözümlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Yaklaşan YDS sınavı öncesi okurlarımız için YDS Rehberi kitabımızdaki deneme sınavlarından birini aşağıda paylaşıyorum. Sınav öncesi çözüp analiz edin, seviyenizi ve dikkat etmeniz gereken yerleri görün.

YDS Deneme Sınavı

YDS Rehberi kitabımızdan seçtiğimiz güncel YDS deneme sınavı örneğini buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

YDS Konu Anlatımı & YDS Soru Çözümleri

YDS sınavına hazırlanan öğrenciler için Hüseyin Demirtaş ile İngilizce YouTube kanalında YDS Konu Anlatımı & YDS Soru Çözümleri serisini yayınladım. 20+ video ders içeren YDS Konu Anlatımı & YDS Soru Çözümleri serisinde YDS sınavındaki farklı soru türleri ile ilgili adım adım örnek soru çözümleri ve YDS sınavında başarı için teknikler ve ipuçları yer alıyor.

YDS Rehberi

YDS Sınavınızda Başarı ✅ için Rehber Kaynak ?

YDS Rehberi, YDS sınavına hazırlanan öğrenciler için örnek soru çözümleri, başarı getiren çalışma yöntemleri ve kapsamlı güncel YDS deneme sınavları sunuyor. YDS Rehberi kitabımızda hem bir öğrenci hem de bir öğretmen olarak 10+ yıllık YDS eğitim ve öğrenme sürecimde edindiğim, bana Türkiye derecesi kazandıran tecrübe, yöntem ve kaynakları paylaşıyorum.

 


Etiketler: yds, yds konu anlatım, yds soru çözümleri, yds teknikleri, yds ipuçları