İçeriğe geç

Hayat Sohbeti

hayat sohbeti huseyin demirtasMerhaba ben Hüseyin Demirtaş. Hayat Sohbeti programında eğitim, hayat ve girişimciliğe dair Boğaziçinde, iş hayatında, İngiltere ve Amerika’da öğrendiklerimi, tecrübelerimi & gözlemlerimi sohbet tadında paylaşıyorum. Bu programın amacı hayatımıza değer katacak konularda diyalog ve fikir alışverişi sağlamak. Siz de yorumlarınızda bölümlere katılın.

İyi dinlemeler

Dinleme Seçenekleri

Hayat Sohbeti programını ister telefonunuzdan veya tabletinizden isterseniz bilgisayarınızdan aşağıdaki kanallardan biri üzerinden dinleyebilirsiniz.

Hayat Sohbeti’ne Siz de Katılın

Fikir, görüş, yorum ve konu önerilerinizle siz de katılabilirsiniz. Konu önerileriniz ve yorumlarınızı aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşın.

Her Şey Bir Soruyla Başladı!

Hayat Sohbeti programı daha bir fikirken aşağıdaki soruyu sormuştum.

Merhaba genç arkadaşlar ve kendini genç hissedenler ? Size bir sorum var. Hüseyin Demirtaş ile İngilizce kanalı adı üstünde İngilizceye odaklanan bir kanal ancak zaman zaman genel olarak eğitim ve hayatla ilgili tecrübeler de paylaşıyorum. Şu sıralar fark ediyorum ki hem bir eğitimci olarak, hem de orta yaşlara ilerleyen bir genç olarak yeni nesillerle hayata, iş dünyasına, eğitime, girişimciliğe yani insanı çevreleyen şeylere dair size anlatmak istediğim pek çok şey var. Kimisi hayatımı değiştiren tecrübeler, kimisi dünyanın dört bir yanından alanında uzman kişilerden öğrendiğim bilgiler. Bunları hem yeni nesillere rehberlik etmek hem de bu önemli konularda bir iletişim kanalı, fikir alışveriş ortamı oluşturmak adına paylaşmak istiyorum. Şimdi temel soru şu? Fikir nasıl? İkincisi bunu bu kanalda mı yoksa yeni bir YouTube kanalı kurarak mı paylaşsam? Fikir ve önerilerinizi bekliyorum. Sevgiler

Başlamadan Önceki Yorumlar

Bu sorunun ardından sayısız destek ve öneri mesajı gelmişti. Onları da hatırlamak ve yad etmek adına bir kısmını buraya not ediyorum.

Merve Erdoğan

Güzel fikir. Büyükler hep küçüklerin nasihatlerde sıkıldıklarını düşünürler ama biz yolumuzu kaybetmis bi haldeyiz .Bu kanaldan olsun ama bence ikisini bir araya da getirilebilir arada.. Mesela kısa bi anınızı ingilizce yazip sonra human of new-york taki gibi analiz etseniz harika okurdu.

Cihat TERZİOĞLU

Abi fikir on numara beş yıldız. Diğer mesele bence kesinlikle bu kanaldan ilerlemesin bu sayede hem kanalın büyür hem de özellikle İngilizce için verdiğin bu emek daha da fazla insana ulaşabilir. Senin gibi aklı başında eğitimci insanların daha fazla tanınması gerekiyor. Sen ardına bakmadan yürü. Biz desteğe devam ederiz.

Nurşen Taşçı

Çok güzel düşünmüşsünüz fikrinize sağlık olsun bence ayrı bir kanal açın motivasyon ve öğretici tecrübe dolu hikayelere sahipsıniz bunlarda anca bir kanala sığar gençlerimizin biz yaşlıların bilgeliğine ihtiyacı var gençler tecrübe parayla satın alınmaz ama değerli tecrübeler seçimleri oluşturmak için gereklidir hayat seçim ve deneyimlerden oluşur sevgiler uşaklar

abltfylmz

Hocam fikir çok iyi bu tür paylaşımlar iyi olur sonuçta insanlar bildiklerini paylaştıkça ilerler benim b farklı düşüncem var bunları kesinlikle dijital ortamda paylaşın ki sorunuzun cevabı olarakta bunu kendi mevcut kanalınız üzerinden yapmanız hali hazırda oluşan kitle aracılığıyla daha fazla insana ulaşmanızı sağlar farklı olan düşüncem ise bahsettiğiniz konu üzerine bir kitap yazmanız bence daha bir farklılık getirir Hocam

pinarkurtglu

Sayın Hocam, bizlerle hayat tecrübelerinizi paylaşmanız bence harika bir fikir… Şahsi kanaatim tek bir kanalda ayrı bir playlist olarak yapılması yönünde. Örneğin; siz zaman yönetimi hakkında bir video paylaştınız ve ben de bu soruna ilişkin bir arama yaptım ve sizin kanalınız karşıma çıktı ama bir yandan ingilizcemi geliştirmek istiyorum güvenilir bir kaynak bilmiyorum. Zaman yönetimi hakkında bilgi almak istiyordum bir baktım ki artık İngilizce çalısmaya nereden başlayacağımı biliyorum. Bir taşla iki kuş ? Sizi ve kanalınızı takip eden kişiler kanalınızın eski işleyişine hakim oldukları için farklı konuların eklenmesine kolay adapte olacaklardır diye düşünüyorum. Emeklerinize teşekkür ederim.

itsjazzyenglish

Değerli meslektaşım, ülkemize değer katma yönündeki çabanızı sevgiyle izlemekteyim. Tek bir kanalda tüm bilgileri sunmanın daha iyi olacağını düşünüyorum. Çünkü sadece kişisel gelişim için kanalı ziyaret edenlerin arasında bile İngilizcesini geliştirmek isteyenler çıkabilir. Sevgiler ?

 

“Hayat Sohbeti” hakkında 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.