Speaking Rehberi

Merhaba, öncelikle sizi bir Speaking Rehberi sahibi olarak tebrik ediyorum. Speaking Rehberi kitabınız size daha iyi bir İngilizce konuşma becerisine sahip olmanız için bilmeniz gerekenleri öğretecek.

Bu sayfada Speaking Rehberi kitabınızla ilgili ek kaynakları bulacaksınız.

Speaking Rehberi Ses Dosyaları

Speaking Rehberi kitabınız için farklı ses kayıtları mevcut.

Speaking Rehberi ses kayıtlarını aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz. Eğer ilk link çalışmazsa ikinciyi deneyin. Dosyaları Winrar ya da 7zip gibi bir programla açabilirsiniz.

Ses Dosyalarını İndir

İndirmeden Online Erişim

Ses dosyalarına buraya tıklayarak online erişebilir ve dosyaları tek tek dinleyebilirsiniz.

Speaking Rehberi Facebook Grubu

Facebook’ta sizin için kurduğum Speaking Rehberi okurlarına özel Speaking Rehberi grubuna katılmak için buraya tıklayın.

Speaking Rehberi grubu sadece Speaking Rehberi okurlarına özel bir grup olduğu için gruba katılırken kitabınızı alırken kullandığınız e-posta adresiniz ya da varsa kitabınıza özel kod sorulacak.

Speaking için 3000 Kelime

İngilizce’de en çok kullanılan 3 bin kelime listesine buradan indirebilirsiniz. Tüm kelimeleri tek tek bu adresten inceleyebilirsiniz.

Speaking Dersleri

Hüseyin Demirtaş ile YouTube kanalında İngilizce konuşma becerisini geliştirmek üzerine yayınladığım dersleri izlemeyi unutmayın.

İngilizcenin Sesleri

 

Speaking Rehberi Özel Kaynakları

Speaking Rehberi okurlarına özel deneme sınavları ve video derslere erişmek için Speaking Rehberi Bonus Eğitimi sayfasını ziyaret edin. Speaking Rehberi Bonus Eğitimi üyeliğiniz kitabınızı internet sitesinden satın almanızın ardından 3-4 iş günü içinde gerçekleşir. Eğer kitabınızı internetten almadıysanız kitabınızla gelen özel erişim kodunuz İletişim sayfasından bana gönderin. Ben de sizi eğitime kaydedeyim.