İçeriğe geç

360 Derece İngilizce Konuşma Kursu Yorumları

360 Derece İngilizce Konuşma Kursu Yorumları

Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinde eğitimlerini ve ödevlerini tamamlayan öğrencilerimizden hem bizim için bir hatıra olması için hem de bu eğitimlere katılacak öğrencilere fikir vermesi için yorumlarını istiyoruz. Bugün de kısa bir süre önce 360 Derece İngilizce Konuşma Kursu eğitimini tamamlayan öğrencimiz Seher Hanım’dan yorumlarını rica ettik.

360 Derece İngilizce Konuşma Kursu

Sizin eğitimlerinizle 6 ay kadar önce tanıştım ve çalışmaya Reading Rehberi kitabıyla başladım. Açıkçası İngilizcem çok kötüydü ama bu kitap bana okuduğumu anlama konusunda kısa sürede seviye atlattı. O sırada yabancı dil sınavına hazırlanıyordum fakat işe yeni başladığım için sınava yeterli vakti ayıramıyordum ayrıca çalıştığım şirket yurt dışı bağlantılı olduğu için kısa sürede İngilizce konuşabilmem gerekiyordu fakat ben doğru düzgün cümle kuramıyordum. Reading Rehberi kitabından çok memnun kaldığım için 360 Derece İngilizce Konuşma Kursuna kaydoldum ve şimdi bu kararın hayatımda aldığım en doğru kararlardan biri olduğunu düşünüyorum.

 

Öncelikle ilk defa yabancı dil sınavına girmeme ve yeterli vakti ayıramama rağmen sınavdan istediğim puanı aldım ve bu da şu anda istediğim üniversitede yüksek lisansa kabul edilmemi sağladı. Kursa başlamadan önce cümle kurmakta zorlanırken şu anda kendimi rahatça ifade edebiliyorum. Ayrıca derslerin içerikleri oldukça ilgi çekiciydi o yüzden ödevleri de keyif alarak yaptım.

 

Geri bildirimler sayesinde hataları görüp düzeltmek daha hızlı yol kat etmemi sağladı ve her ödevden sonra İngilizcemin biraz daha geliştiğini hissettim. İngilizceyi çok derin bir yerden öğreterek çok sağlam bir temel inşa ediyorsunuz. Dil öğrenmek için neye ihtiyaç duyulduğunu çok iyi anlamış ve bunu en iyi şekilde ortaya koymuş olduğunuz için size ne kadar teşekkür etsek az hocam. Emeğiniz ve çabanız çok değerli. Çok teşekkürler.

 

Sevgiler.

— Seher

Yeni Başarı Hikayeleri

Her dönem yeni başarı hikayeleri yazmak, öğrencilerimizin İngilizce dair özgüvenlerini ve becerilerini artırmak için çalışıyoruz. Başarı, nitelikli kaynaklar ve uzman rehberlikle mümkün.

Yeni başarı hikayelerinde görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.