İçeriğe geç

ydsden 100 almak

yds özel ders istanbulTüm YDS skorları 97+, Türkiye dereceli, Boğaziçi Üniversitesi Çeviribilim mezunu bir hocayla İstanbul’da YDS özel ders. Hedefe yönelik, size özel ve pratik.

Merhaba ben Hüseyin Demirtaş. Yıllardır YDSden TOEFL’a, speaking’den, writing’e geniş bir yelpazede ders veriyorum. Öğrenci ihtiyaçlarını analiz edip, gerçekçi bir yaklaşım, detaylı ders anlatımları ve öğrenme stratejileriyle sizi YDS’ye hazırlıyorum.

Derslerimde hem pratik bilgiyi hem de lisans ve lisansüstü eğitimimde İngilizce öğrenimi ve İngilizce’nin geçmişi üzerine aldığım teorik bilgiyi kullanarak sağlam bir temel kuruyorum.

YDS Özel Ders Programı

YDS özel ders sürecim şu şekilde işliyor. İlk olarak sizinle görüşüp, şu anki durumunuzu, hedeflerinizi ve bunun için gerekli ders saati ve çalışma yükünü belirliyoruz.

Sonrasında, balık tutmayı öğretmek felsefesiyle, doğru şekilde kelime öğreniminin nasıl olacağını, her bir soru şekline ne şekilde yaklaşmanız gerektiğini ve hatalarınızı düzeltip ilerlemek için kullanabileceğiniz test edilmiş bir sistemi öğretiyorum.

YDS özel derslerimi genellikle soru çözümü üzerinden konu anlatımı şeklinde yürütüyorum. Sınav öncesinde farklı kaynaklardan yüzlerce soru çözüp analiz ederek sınavda sürpriz ihtimalini en aza indiriyoruz. Bu süreçte size İngilizce cümleleri anlama ve yorumlama becerisi kaznadırıyorum. Amacımız, körü körüne ezber yapıp anlamadan soru çözmek değil.

Bu YDS özel ders kime göre?

YDS sizin için önemliyse ve çalışma disiplininiz varsa bu eğitim size göre. İstediğiniz puana ulaşmak, ciddi emek, çalışma ve düzen ister. Haftalık ödevleri takip etmeniz, size vereceğim yöntem ve geribildirimleri uygulamanız gerekir.

Eğer ben kısa yoldan bir iki taktikle bu işi çözeyim diyorsanız, maalesef öyle bir şey yok.

2 ay çalışıp YDS skorunu 10 puan artırdığımız bir öğrencime derslerle ilgili aklında ne kaldığını sordum. Yanıtı şu oldu:

Soruya ve konuya bakış açınız o anda aslında sorunun yapılabilir olduğu, biraz daha emek harcamak gerektiği hissini uyandırmıştı bende. Derslerden sonra zihnimin konuya bir üst seviyeden baktığını görmüştüm.

Sık Sorulan Sorulara Cevaplar

Bu bölümde YDS özel dersleri ile ilgili öğrencilerden aldığım çeşitli soruları ve cevaplarımı paylaşıyorum.

Bir ders ne kadar sürüyor?

Bir ders bir saat anlamına gelmektedir. İhtiyacınıza göre bir oturumda bir, bir buçuk veya iki ders yapıyoruz.

Derslerinizi nerede veriyorsunuz?

Haftalık ve dönemlik programıma göre eğitimlerimiz Yeniköy, Maslak veya Çağlayan ofislerinden birinde gerçekleştiriyor. Yurt dışında veya seyahat halinde olduğum durumlarda ise derslerimiz online olarak gerçekleşiyor.

Online ders veriyor musunuz?

Evet, özel derslerimi internet üzerinden de veriyorum. İstanbul, Çanakkale, Sivas, Ankara, Hatay hatta Bosna’daki öğrencilerimle online özel ders yaptım. Ya da ben yurt dışında İngiltere, Macaristan, İtalya gibi ülkelerdeyken de Türkiye’deki öğrencilerimle online derslerime devam ediyorum.

Online İngilizce özel ders almak için ihtiyacınız olan tek şey bir Skype hesabı ve Gmail adresi. Online dersler ile ilgili detaylı bilgi için Online İngilizce Özel Ders sayfasını ziyaret edin.

Açık adresinizi ve telefon numaranızı öğrenebilir miyim?

Açık adres ve telefon numarası bilgisini ders talebinizi değerlendirdikten sonra paylaşıyorum. Yoğun bir eğitim programım olduğu için randevusuz görüşme kabul edemiyorum.

Hangi gün ve saatlerde ders yapıyorsunuz?

Hafta içi ve hafta sonu derslerim var. Programım sürekli değiştiği için ilk önce sizden ders almak için uygun olduğunuz gün ve saatleri belirtmenizi istiyorum. Daha sonra programıma bakıp hem size hem de bana uygun olan gün ve saatleri belirliyorum. Sonrasında birlikte ders programımızı oluşturuyoruz.

Bana kaç ders veya kaç ay gerekir?

Kaç derse ya da ne uzunlukta bir programa ihtiyaç duyduğunuzu belirleyen 2 temel faktör var. İlki şu andaki seviyeniz. İkincisi ise öğrenme hızınız. Her öğrencinin seviyesi ve ilerleme hızı farklı. Kimi öğrencinin 1 haftada gösterdiği ilerlemeyi kimi öğrenci 3 haftada gösteriyor. O sebeple kaç derse ya da ne uzunlukta bir programa ihtiyacınız olduğunu sizinle yapacağımız ön görüşme sonrasında daha net söyleyebilirim. Sizi birebir tanımadan kesin bir şey söylemem zor.

Beni öğrenci/danışan olarak kabul eder misiniz?

Öğrencilerimin sorumluluk sahibi ve azimli olmasını bekliyorum. Derslerden verim alıp hedefinize ulaşmanız için derslere düzenli katılımınız ve size öğreteceklerimi ya da sizden istediklerimi düzenli bir şekilde yapmanız gerekiyor. Eğer bu şekilde ilerlemezseniz eğitim programınızdan alacağınız verim düşer.

Düzensiz ve sorumsuz ilerleyen öğrencilerimle derslerimi sonlandırıyorum.

Soru

“YDS’den 75 puan üzerine ihtiyacım var. Seviyem başlangıcın üzerinde. Ders programınız hakkında bilgi alabilir miyim? Bir de ne kadar bir süreye ihtiyacımız olacaktır tahminen”

Cevap

Ders programım sorular üzerinden bol bol pratik yaparak eksik konuları anlatmaya odaklanıyor. Böylece gereksiz şeylerle vakit kaybetmeden eksiklerinize odaklanarak hızlıca ilerleyebiliyoruz. İlk 2-3 derste size YDS’ye nasıl verimli çalışabileceğinizi, hatalarınızı ortadan kaldırmak için kullanacağımız sistemi ve İngilizce kelimeleri nasıl çalışmanız gerektiğini anlatıyorum. Bunlar sorulara geçmeden önceki kilit konular.

Daha sonra elimde yer alan YDS için en güncel kitapları içeren materyal arşivimden seviyenize uygun seçtiğim kitapları sınava kadar çözerek bitiriyoruz. Bir kısmını beraber çözüyoruz sizin gerekli teknik ve yaklaşımları görmeniz için. Diğer bir kısmını ise size ödev veriyoruz sonra derse geldiğinizde yaptığınız yanlışlara odaklanıyoruz. Böylece adım adım netleriniz artıyor.

Açıkçası ne kadar derse ihtiyacınız olduğu şu anki seviyenize çok bağlı. Mesela Mart sınavı için THY’den 65 alan bir öğrencimle 15 ders kadar bir sürede 76 puana çıktık. Eğer 50 seviyesindeyseniz 35-40 ders, 60 seviyesindeyseniz 20-25 ders gerekir. Ders süresi de yine seviyenize bağlı olarak olarak 1 aydan 6 aya kadar gidebilir.

Özel Ders Verimliliği ✅ Online Eğitim Rahatlığı ?

ingilizce öğrenmeHer yıl Hüseyin Demirtaş ile İngilizce bireysel eğitim ve rehberlik programlarına yetişebileceğimizin ötesinde talep geliyor. Bu sebeple yoğun bir programla hızlı şekilde ilerlemek isteyen öğrenciler için yıllardır birebir derslerimizde elde ettiğimiz tecrübeyi, geliştirdiğimiz yöntemleri ve başarı getiren çalışmaları Türkiyenin ve dünyanın dört bir yanından öğrencilerimizin kendi evlerinin rahatlığında takip edebileceği kapsamlı İngilizce video eğitim paketlerine dönüştürdük.

İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi, Reading Akademi ve İleri Seviye İngilizce Okuma Kampı gibi eğitimlerle mesleki ve akademik İngilizce okuma becerilerini, Writing Akademi ile İngilizce yazma becerisini, Pratik İngilizce Çeviri Eğitimi ile de İngilizce çeviri becerisini kazanabilirsiniz. 360 Derece İngilizce Konuşma Kursu ile İngilizce konuşma becerinizi sağlam ve etkili bir şekilde geliştirebilirsiniz

Kendi hızınızda ilerleyebileceğiniz bu eğitimler YDS, TOEFL, IELTS, Proficiency gibi sınavlara hazırlanan ya da mesleki ve akademik İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrenciler için ideal.

YDS Özel Ders İletişim Formu

Özel Ders Takvimi

Merhaba, ilginiz ve güveniniz için teşekkür ederim. Ben her öğrencimle yakından ilgilenmenin önemine inanıyorum. O sebeple de her dönem sınırlı sayıda öğrenci kabul edip tüm mesaimi kabul ettiğim öğrencilerimin ilerlemesi için kullanıyorum.

Şu anda özel eğitim programlarım çoğu zaman olduğu gibi dolmuş durumda. Yakın dönemde bu sebeple yeni öğrenci kabul etmem mümkün olmayacak. Ders programımda yer açıldığında bu sayfayı güncelliyor olacağım. Gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.

Soru ve ders talepleriniz için aşağıdaki formu doldurup iletişime geçebilirsiniz.


 


 

Etiketler: yds özel ders istanbul, yds birebir ders,