İçeriğe geç

toefl videoları

YouTube’da yer alan TOEFL kanalları çok çeşitli TOEFL video dersleri sunuyor. TOEFL hazırlık sürecinde izlemenizi tavsiye ettiğim YouTube kanallarını aşağıda listeledim.

toefl-video-dersleri

TOEFL TV by ETS

TOEFL, Amerikalı ETS şirketi tarafından geliştirilen bir sınav. ETS  aynı zamanda TOEFL için bir YouTube kanalı hazırlamış. Bu kanalda her bir TOEFL bölümü ve sorusuyla ilgili detaylı konu anlatımları ve soru çözümleri yer alıyor. Ayrıca TOEFL hazırlıkta kullanabileceğiniz kaynaklara yer verilmiş. Bu kanaldaki Inside TOEFL ve TOEFL resources oynatma listelerini özellikle tavsiye ediyorum.

TOEFL TV kanalı

NoteFull TOEFL

NoteFull TOEFL kanalı, TOEFL alanında yer alan az sayıdaki kanaldan birisi. NoteFull kanalı da oldukça uzun bir süredir yayında ve bu kanalda da TOEFL’da daha yüksek puan almanıza yardımcı olacak ipuçları yer alıyor. Sınav hazırlık sürecinde izlemenizin faydalı olacağını düşünüyorum.

TOEFL Rehberi

TOEFL ile ilgili her türlü kaynak, ipucu ve tavsiye için TOEFL Rehberi sayfasını ziyaret edin.

TOEFL kaynaklarını kaçırmayın

Son Kez İngilizce

İster TOEFL, IELTS, YDS veya Proficiency için isterseniz de reading, writing, listening ve speaking için çalışın. Hüseyin Demirtaş ile İngilizce e-posta bülteni size İngilizce öğrenmede bilinç ve başarı getirecek kaynaklar sunuyor.

 


Etiketler: toefl youtube, toefl videoları, toefl video dersleri