İçeriğe geç

ielts speaking özel ders

IELTS özel ders hizmeti ile gerek IELTS Akademik, gerekse IELTS General için hazırlanan öğrencilere, ders ve koçluk hizmeti sunuyorum.

IELTS üniversitelerden, şirketlere pek çok sahada kabul gören bir sınav. Kağıt kalem ile yapılması ve speaking kısmında bilgisayar önünde değil de bir insan karşısında konuşulması IELTS’i kimileri için TOEFL’den daha cazip kılıyor.

IELTS özel ders

IELTS özel ders

 

IELTS özel ders içeriği nasıl?

Reading ve listening eksiği olan öğrenciler için ilk olarak bu bölümlere odaklanıyoruz. Readingte karşılaşılan temel sorun, kelime eksikliği ve uzun cümleleri bölememek. Bu iki sorunla ilgili pratik alıştırmalar yapıyoruz.

Listening alanında ise genellikle farklı telaffuzları anlama ve not alma zorluğu yaşanıyor. Bu kısım için öğrencilere zor gelebilecek kelime telaffuzları ve not alma teknikleri üzerine ek alıştırmalar yapıyoruz.

Öğrencileri en çok zorlayan iki alan writing ve speaking. Bu iki bölüm için öncelikle temel bir eğitim verdikten sonra bol bol konuşup yazarak sürekli pratik yapıyoruz.

IELTS özel ders türleri neler?

Öğrenci ihtiyaç ve hedeflerine göre uzun dönemli, kısa dönemli veya hızlandırılmış dersler yapıyoruz.

Tüm becerileri içeren kapsamlı programların yanı sıra belli bir beceriye ağırlık veren öğrenciler için sadece o beceriye yönelik dersler düzenliyoruz.

IELTS özel ders materyalleri neler?

IELTS özel derslerimde beceri bazlı eğitimlere ağırlık veriyorum. Ancak okuma, konuşma, yazma, dinleme gibi becerileri tek tek değil de entegre vererek aynı anda gerçek hayatta olduğu gibi farklı becerileri kullandırıyorum.

Öğrenci seviyesi uygunsa dersleri İngilizce işlemeyi tercih ediyorum. If you are fluent enough, we can switch to English.

Ders materyallerini 30’dan fazla IELTS hazırlık kitabından öğrenci seviyesi ve ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde seçiyorum.

IELTS özel ders — Öğrenci Yorumu

“Hüseyin hoca ile internet ortamında kişilere yardım etmek adına oluşturduğu blogu vasıtası ile tanıştım. Daha öncesinde IELTS konusu üzerine birkaç farklı hoca ile çalışma yapmış olmama rağmen Hüseyin hoca ile yaptığım derslerde farkettiğim, ingilizceye çok hakim olmasının yanı sıra, bildiğini aktarma konusundaki başarısı tartışılmaz. Temel dilbilgisi yada hazır IELTS teknikleri üzerinden gitmek yerine, sizin eksiklerinizi farkedip bireysel olarak size uygun eğitimi vermesi çok daha hızlı ve verimli ilerlemenizi sağlıyor. Hüseyin hocanın bana göre en büyük artısı çok başarılı olan dilbilgisi yada eğitim seviyesinin yanı sıra yabancı dil öğrenme ve öğretmeye olan tutkusudur. Hüseyin hoca ile yaptığımız çalışmalar sayesinde beklediğim seviyede bir ilerleme gösterdim ingilizce öğrenme yada sınav ihtiyacı olan bir kişi için tüm içtenliğimle Hüseyin hoca ile çalışmanızı tavsiye ederim. Başarılar.” – Selçuk U.- IELTS

Kaç derste kaç puan artar?

Açıkçası bu öğrencinin altyapısına çok bağlı. Mesela bir öğrencim 5 writing dersinden sonra puanını 5’ten 5,5’a çıkardı.

Özel Ders Verimliliği ✅ Online Eğitim Rahatlığı ?

ingilizce öğrenmeHer yıl Hüseyin Demirtaş ile İngilizce bireysel eğitim ve rehberlik programlarına yetişebileceğimizin ötesinde talep geliyor. Bu sebeple yoğun bir programla hızlı şekilde ilerlemek isteyen öğrenciler için yıllardır birebir derslerimizde elde ettiğimiz tecrübeyi, geliştirdiğimiz yöntemleri ve başarı getiren çalışmaları Türkiyenin ve dünyanın dört bir yanından öğrencilerimizin kendi evlerinin rahatlığında takip edebileceği kapsamlı İngilizce video eğitim paketlerine dönüştürdük.

İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi, Reading Akademi ve İleri Seviye İngilizce Okuma Kampı gibi eğitimlerle mesleki ve akademik İngilizce okuma becerilerini, Writing Akademi ile İngilizce yazma becerisini, Pratik İngilizce Çeviri Eğitimi ile de İngilizce çeviri becerisini kazanabilirsiniz. 360 Derece İngilizce Konuşma Kursu ile İngilizce konuşma becerinizi sağlam ve etkili bir şekilde geliştirebilirsiniz

Kendi hızınızda ilerleyebileceğiniz bu eğitimler YDS, TOEFL, IELTS, Proficiency gibi sınavlara hazırlanan ya da mesleki ve akademik İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrenciler için ideal.

IELTS özel ders ile ilgili sık sorulan sorular

Bir ders ne kadar sürüyor?

Bir ders bir saat anlamına gelmektedir. İhtiyacınıza göre bir oturumda bir, bir buçuk veya iki ders yapıyoruz.

Derslerinizi nerede veriyorsunuz?

Haftalık ve dönemlik programıma göre eğitimlerimiz Yeniköy, Maslak veya Çağlayan ofislerinden birinde gerçekleştiriyor. Yurt dışında veya seyahat halinde olduğum durumlarda ise derslerimiz online olarak gerçekleşiyor.

Online ders veriyor musunuz?

Evet, özel derslerimi internet üzerinden de veriyorum. İstanbul, Çanakkale, Sivas, Ankara, Hatay hatta Bosna’daki öğrencilerimle online özel ders yaptım. Ya da ben yurt dışında İngiltere, Macaristan, İtalya gibi ülkelerdeyken de Türkiye’deki öğrencilerimle online derslerime devam ediyorum.

Online İngilizce özel ders almak için ihtiyacınız olan tek şey bir Skype hesabı ve Gmail adresi. Online dersler ile ilgili detaylı bilgi için Online İngilizce Özel Ders sayfasını ziyaret edin.

Açık adresinizi ve telefon numaranızı öğrenebilir miyim?

Açık adres ve telefon numarası bilgisini ders talebinizi değerlendirdikten sonra paylaşıyorum. Yoğun bir eğitim programım olduğu için randevusuz görüşme kabul edemiyorum.

Hangi gün ve saatlerde ders yapıyorsunuz?

Hafta içi ve hafta sonu derslerim var. Programım sürekli değiştiği için ilk önce sizden ders almak için uygun olduğunuz gün ve saatleri belirtmenizi istiyorum. Daha sonra programıma bakıp hem size hem de bana uygun olan gün ve saatleri belirliyorum. Sonrasında birlikte ders programımızı oluşturuyoruz.

Bana kaç ders veya kaç ay gerekir?

Kaç derse ya da ne uzunlukta bir programa ihtiyaç duyduğunuzu belirleyen 2 temel faktör var. İlki şu andaki seviyeniz. İkincisi ise öğrenme hızınız. Her öğrencinin seviyesi ve ilerleme hızı farklı. Kimi öğrencinin 1 haftada gösterdiği ilerlemeyi kimi öğrenci 3 haftada gösteriyor. O sebeple kaç derse ya da ne uzunlukta bir programa ihtiyacınız olduğunu sizinle yapacağımız ön görüşme sonrasında daha net söyleyebilirim. Sizi birebir tanımadan kesin bir şey söylemem zor.

Beni öğrenci/danışan olarak kabul eder misiniz?

Öğrencilerimin sorumluluk sahibi ve azimli olmasını bekliyorum. Derslerden verim alıp hedefinize ulaşmanız için derslere düzenli katılımınız ve size öğreteceklerimi ya da sizden istediklerimi düzenli bir şekilde yapmanız gerekiyor. Eğer bu şekilde ilerlemezseniz eğitim programınızdan alacağınız verim düşer.

Düzensiz ve sorumsuz ilerleyen öğrencilerimle derslerimi sonlandırıyorum.

IELTS özel ders iletişim formu

Özel Ders Takvimi

Merhaba, ilginiz ve güveniniz için teşekkür ederim. Ben her öğrencimle yakından ilgilenmenin önemine inanıyorum. O sebeple de her dönem sınırlı sayıda öğrenci kabul edip tüm mesaimi kabul ettiğim öğrencilerimin ilerlemesi için kullanıyorum.

Şu anda özel eğitim programlarım çoğu zaman olduğu gibi dolmuş durumda. Yakın dönemde bu sebeple yeni öğrenci kabul etmem mümkün olmayacak. Ders programımda yer açıldığında bu sayfayı güncelliyor olacağım. Gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.

IELTS özel ders talepleriniz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.


 


Etiketler: ielts özel ders almak istiyorum, ielts özel ders istanbul, istanbul ietls özel ders, ielts özel ders özellikleri, ielts reading özel ders, ielts speaking özel ders, ielts writing özel ders, ielts listening özel ders