TOEFL Özel Ders

TOEFL özel ders ile hem okulda hem de iş hayatında İngilizce yeterliliğinin temel ölçütlerinden sayılan TOEFL sizin için artık daha kolay olacak.

toefl özel ders

toefl özel ders

TOEFL IBT puanı 110 + olan Türkiye dereceli tecrübeli hocayla hedefe yönelik, düzenli ve etkili birebir TOEFL dersleri.

TOEFL Nedir?

Test of English as a Foreign Language isminin kısaltması olan TOEFL, Amerikalı ETS şirketi tarafından gerçekleştirilen, uluslararası geçerliliğe sahip bir İngilizce sınavıdır. Her yıl milyonlarca insan İngilizce seviyelerini belgelemek için TOEFL sınavına girer. TOEFL sınavının en önemli özelliği uluslararası kabul görmesidir. Bu sayede aldığınız TOEFL puanını neredeyse dünyanın her ülkesinde kullanabilirsiniz.

TOEFL ne işe yarar?

İngilizce günümüzde eğitim ve iş dünyasının yapıtaşlarından biri haline gelmiş durumda. Bu sebeple eğitim kurumları İngilizce yeterliliğini teyit etmek için öğrencilerden TOEFL istiyor. Benzer şekilde pek çok şirket (bankalar, devlet kuruluşları, çok uluslu ve yabancı sermayeli şirketler) çalışanlarının küresel bir ekonomide iş yapabileceğinden emin olmak için TOEFL puanı talep etmektedir. Çoğu zaman da TOEFL puanı işe alımlarda belirleyici bir faktör olmaktadır.

TOEFL özel ders neden gerekli?

TOEFL özel ders, almak istediği TOEFL puanına en hızlı şekilde ulaşmak isteyen veya TOEFL hazırlık sürecinde zorluk yaşayan kişiler için gerekir. TOEFL özel ders özellikle İngilizce temeli zayıf olan veya nerede hata yaptığını tespit edip hatalarını düzeltmekte güçlük çeken öğrencilere katkı sağlar. TOEFL özel derslerinin katkı sağladığı bir diğer öğrenci grubu ise var olan TOEFL puanını yükseltme zorluğu yaşayan öğrencilerdir.

 TOEFL Özel Ders — Hakkında

TOEFL derslerinde ilk önce öğrencilerimle gerçekleştirdiğim öngörüşme ile eksik olan alanları saptayıp her öğrencinin seviyesi ve ihtiyaçlarına göre kişisel programlar ve ödev takibi sunuyorum.

TOEFL akademik İngilizceyi ölçen bir sınav olduğu için bu kapsamda okumalar yapmak önem arz eder. Türk öğrencilerin özellikle güçlük çektiği alanlar speaking ve writing bölümleridir.

Bu iki bölüm için de pek çok deneme sınavı ve ders içi anlık geribildirimlerle önemli ilerlemeler sağlıyoruz.

TOEFL özel ders ile ilgili sık sorulan sorular?

TOEFL özel ders nerede işleniyor?

TOEFL özel derslerimi İstanbul, 4. Levent’teki ofisimde veya internet üzerinden işliyoruz.

TOEFL özel dersi bölüm bazlı almak mümkün mü?

Evet, TOEFL writing özel ders, TOEFL reading özel ders, TOEFL speaking özel ders veya TOEFL listening özel ders alabilirsiniz.

TOEFL özel derslerinde hangi kaynakları kullanıyorsunuz?

TOEFL özel derslerimde 30’dan fazla kitaptan oluşan, TOEFL eğitim arşivimi kullanıyorum. Öğrenci seviyesi ve ihtiyaçlarına göre farklı yayıncıların farklı seviyelerdeki kitaplarından bölümler işliyorum.

TOEFL ile ilgili ek sorularıma nereden cevap bulabilirim?

TOEFL ile ilgili kaynak ve tavsiyeler için TOEFL Rehberi sayfasını inceleyebilirisiniz.

TOEFL Özel Ders İletişim Formu

TOEFL sizin de gözünüzü korkutuyorsa, nereden başlayacağınızı bilemiyor, uzman desteğine ihtiyaç duyuyorsanız aşağıdaki formu doldurup iletişime geçebilirsiniz.


Etikeler: toefl özel ders, toefl bireysel ders, toefl kişiye özel ders, toefl dersi istanbul