Hüseyin Demirtaş ile Videolu Reading Analiz Eğitimi

Hüseyin Demirtaş ile Reading Analiz video eğitim dersinde farklı türlerden metin analizleriyle, ipuçları ve pratik tavsiyelerle İngilizce metinleri daha hızlı ve daha iyi anlamayı öğreneceksiniz.

Hüseyin Demirtaş ile Reading Analiz Video Eğitimi

Hüseyin Demirtaş ile Reading Analiz Video Eğitimi

Reading, İngilizce'deki en temel beceridir. Okuduğunu doğru anlamak, İngilizce öğrenen bir kişinin öğrenmesi gereken ilk beceridir. Ancak maalesef yıllardır farklı seviyelerden öğrencilerle yaptığım derslerde pek çok öğrencinin İngilizce metinleri ya eksik ya da yanlış anladığını gördüm. Çok vahim durumlarla karşılaştım. Bu sebeple, reading anlama problemlerinin çözümüne katkı sağlamak için Reading Analiz serisini başlatıyorum.

Bu Eğitimde Neler Var?

Bu eğitim setinde haberden, müziğe, bilimden sanata pek çok konuda İngilizce metin örneklerini bulacaksınız. Video anlatımlar ile anlaşılmayan yerleri, az bilinen anlam ve kullanımları göstererek, okuduğunuzu anlamanızı sağlayacağım.

Size anlatacağım reading analiz teknikleriyle, İngilizce metinleri daha hızlı ve daha kolay analiz edip anlayacaksınız.

Ücretsiz Kayıt

Hüseyin Demirtaş ile Videolu Reading Analiz Eğitimi‘ne erişebilmek için aşağıdaki ders listesine e-posta adresinizle kayıt olun.

Kayıtlar 14 Mayıs 2016, Cumartesi saat 16'da kapanacaktır. Reading eğitim içeriğine erişebilmek için bu tarih öncesinde e-posta ile ders kaydınızı gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Çok Zaman Geçmiş

Reading Analiz tüm bölümleri ile Hüseyin Demirtaş ile İngilizce YouTube kanalında!