Üniversite için Writing Eğitimi

Writing konusunda problemleriniz mi var? Nasıl başlayacağınızı, ne yazacağınızı, nasıl çalışacağınızı bilmiyor musunuz? Tüm bu soruların cevabı Essay Rehberi‘nin yazarı Hüseyin Demirtaş'ın Üniversite için Writing özel eğitimlerinde.

Referanslar

Hüseyin Demirtaş Referanslar

Neden Üniversite için Writing?

İngilizce yazı yazma becerisi ya da writing üniversite hayatının olmazsa olmazlarından ama pek çok öğrenci outline yazmayı, fikir geliştirmeyi ya da bölüm ödevlerini nasıl pratik ve hızlı şekilde yazacağını bilmiyor.

Üniversite için Writing eğitiminde gerek hazırlık sınıfında gerekse üniversite hayatınız boyunca İngilizce yazı yazma alanında başarılı olmak için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi öğreneceksiniz.

Bu Eğitim Kimin için?

Üniversite için Writing eğitimi İngilizce lisans eğitimi gören ve İngilizce yazı yazma konusunda zorluk çeken öğrenciler içindir.

Ben Kimim?

Merhaba ben Hüseyin Demirtaş. Yabancı dil alanında Türkiye 12.'si olarak başladığım Boğaziçi Üniversitesi Çeviribilim bölümünü tamamladıktan sonra dilbilim ağırlıklı bir Bilişsel Bilim yüksek lisans eğitimi aldım. İngiltere ve Amerika'da çalıştım. Boğaziçi Üniversi'tesinde araştırma görevlisi olarak dersler verdim. CNBC-E, A Haber ve Bloomberg HT'de simultane tercüman olarak çalıştım.

Writing alanında bugüne kadar farklı üniversite ve kurumlardan yüzlerce öğrenci çalıştırdım. Öğrencilerimin başarılarından yola çıkarak hazırladığım Türkiye'nin en pratik essay kitabı olarak tanımladığım Essay Rehberi 50 şehirden yüzlerce öğrenciye yardım etti. İngilizce eğitimi ile ilgili kaynaklar paylaştığım Hüseyin Demirtaş ile İngilizce sitesi 5 milyon ziyarete ulaştı.

Neler Öğreneceksiniz?

  • Üniversite için Writing eğitimi ile tüm writing öğrencilerimi başarıya ulaştıran özel hata takip sistemini öğreniyorsunuz.
  • Nasıl essay yazacağınızı, nasıl fikir geliştireceğinizi, nasıl daha iyi cümleler kuracağınızı öğreneceksiniz.
  • Writingi geliştirmek için izlemeniz gereken kilit adımları öğreneceksiniz.
  • Tek tek writing hatalarınızdan kurtulup hatasız ve kaliteli yazılar yazmayı öğreneceksiniz.
  • İngilizce essay türleri
  • İngilizce ödev ve makale yazımı

Öğrenci Yorumları

Dersi gerçekten çok iyi anlatıyorsunuz. Sizin gibi bir hocayla ders aldığımı için şanslı hissediyorum. — İbrahim

Eğitim kalitesi açısından çok memnun kaldığımı söyleyebilirim hocam çünkü sizin de dediğiniz gibi 10 ders olmadan çok şey öğrendim gerçekten kısa bi sürede bayağı birşeyler kattı bana, çok odaklı çalıştık. Konu eksiklerimi belirledikten sonraki süreçte konu çalışması yapmamız bağlaçlar ve relative clauseları öğrenme süreci çok verimliydi ve verdiğiniz makalelerin reading ve writinge çok yardımcı olduğunu düşüncesindeyim. Genel itibariyle gerçekten çok memnun kaldım herşey için çok teşekkür ederim hocam. — Öner

Başarı Hikayeleri

Kısa sürede büyük başarılara imza atan öğrencilerimin başarı hikayeleri.

Nerede?

Haftalık ve dönemlik programıma göre eğitimlerimiz Yeniköy, Maslak veya Çağlayan ofislerinden birinde gerçekleştiriyor. Yurt dışında veya seyahat halinde olduğum durumlarda ise derslerimiz online olarak gerçekleşiyor.

 

 

Ne Zaman?

Writing eğitimleri bireysel eğitimler olduğu için eğitim gün ve saatlerini birlikte planlıyoruz.

Eğitim Talep Formu

Üniversite için Writing eğitimi talep formunu doldurarak eğitim planlaması ve tanışma için randevu alabilirsiniz.