İngilizce Konuşma Pratiği Yapmadan Çok İyi İngilizce Konuşmak: Mümkün

İngilizce Konuşma Pratiği Yapmadan Çok İyi İngilizce Konuşmak: Mümkün
İngilizce Sohbeti

 
 
00:00 / 00:20:09
 
1X
 

İngilizce konuşma pratiği yapmadan da çok iyi İngilizce konuşabilmek mümkün. Kulağa çok garip geliyor, değil mi? Bence de öyle. Kendim yaşamasam belki de inanmayacağım türden bir olay. Ama aslında dil bilinciniz yüksekse, doğru adımları atarak iyi seviyede İngilizce konuşma becerisi geliştirmek mümkün. Şimdi size tüm detayları, bu sürecin arkasındaki mantığı ve tavsiyelerimi anlatacağım.

Birisi çıkıp İngilizce konuşma pratiği yapmadan çok iyi İngilizce konuşacak seviyeye gelebilirsiniz dese çok garip gelirdi değil mi? Yaşamasan ben de öyle düşünürdüm. Hele de sürekli abartılı ve saçma sapan başlıkların döndüğü internet aleminde böylesi bir başlık şüphe uyandırırdı. Ama işin ilginci birazdan anlatacaklarım kendi hayatımdan lise yıllarımdan çarpıcı bir hatıra.

Pek çok imkanın olmadığı bir bölgede, doğru düzgün İngilizce konuşmadan çok iyi seviyede İngi​lizce konuşma becerisini kazanmanın hikayesi. Anlatacak çok şey vardı. O sebeple sizin için bir video ders/sohbet çektim. Dile ve konuşma becerisine bakışınızı çok ciddi manada değiştirebilir diye düşünüyorum. İzleyince yaşadığınız aydınlanma anlarını ve yorumlarınızı benimle de paylaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir