Temel Writing Eğitimi

Sağlam bir writing temeli oluşturduğunuzu, rahat rahat İngilizce cümleler yazdığınızı, kendinizi ifade edebildiğinizi hayal edin. Güzel olmaz mı? Kesinlikle çok güzel olur. Çok da güzel olacak!

Temel Writing Eğitimi kimin için?

Temel Writing Eğitimi (TWE) gramer ve kelime bilgisi olan ancak İngilizce cümle ve paragraf yazmakta zorluk çeken öğrenciler içindir. TWE ile İngilizcedeki önemli fiillerle cümle kurmayı, İngilizce yazının temel parçası olan bağlaçlarla kompleks cümleler yazmayı ve pratik örneklerle paragraflar yazmayı öğreneceksiniz. Eğer belli bir gramer ve kelime bilginiz varsa ve bunu pratiğe dökerek İngilizce yazı yazma becerinizi ilerletmek, neyi nasıl söyleyebileceğinizi öğrenmek istiyorsanız TWE size göre bir eğitim.

Ancak İngilizce temeliniz sıfırsa, İngilizce zamanlardan, temel kelimelerden haberiniz yoksa o zaman TWE size uygun bir eğitim olmaz.

Kayıt için Kalan Süre

[easy_countdowner name=”demo_countdowner” theme=”fat” animation=”smooth” end_date=”2017-01-16″ end_time=”18:00:00″ day_label=”Gün” hour_label=”Saat” minute_label=”Dakika” second_label=”Saniye” day_color=”#60686F” hour_color=”#B40404″ minute_color=”#B40404″ second_color=”#B40404″ circle_bg_color=”#E2E2E2″]

Öğrenci Yorumları

— 1

Hocam, Eğitim oldukça verimli geçti. Advance writing eğitiminizede katılmak istiyorum. En çok fayda sağladığım konu bağlaçlar ve paragraf yazma oldu. Değişmesini istediğim bir şey yok. Essay Rehberi kitabınızı da aldım çok faydalı olmuş ayrıca teşekkür ederim. Beni İngilizce ile ilgili  her türlü online eğitimlerinizde bilgilendirebilirseniz sevinirim. — Murat

— 2

Hocam Merhaba, Bu sağladığınız hizmet için çok teşşekkür ederim. Benim için yararlı olduğunu düşünüyorum. Sizin cümleleri parçalayarak okumanız ve yazmanız benim bakış açımı çok değiştirdi. Eskiden bir makaleyi okumaya başladığımda çok fazla bilmediğim kelime vardı. Hergün okumaya çalışarak bu oran azaldı. Halen daha bilmediğim kelimeler çıkıyor ancak temel fikri çok rahat kavrayabiliyorum. Hatta bilmediğim kelimenin anlamını da parçadan çıkarabiliyorum. Bu yeteneklerimin geliştiğini hissediyorum. — Can

Sık Sorular Sorular

 • Eğitim başlangıç tarihi: 31 Ocak Salı
 • Ders günleri ve saatleri: Salı & Cuma, 20:00
 • Eğitim süresi: 9 hafta

Eğitim Detayları

Temel Writing Eğitimi’nde sıfırdan writing eğitimi olacak yani ilk olarak basit cümleler yazma, sonra kompleks cümleler yazma, daha sonra paragraf yazma konularını içerecek. Her hafta 2 online ders olacak. Ayrıca her hafta 1 tane writing ödevi olacak. TWE Plus ödevlerine derste feedback verilecek. Böylece her öğrenci diğerlerinin hatalarından ders çıkarıp daha hızlı ilerleyebilecek.

Temel Writing Eğitimi ile cümle nasıl kurulur, ben bunu İngilizce’de nasıl söylerim, nasıl paragraf yazacağım, nasıl fikir geliştireceğim gibi sorulara cevap bulacak ve kendinize güvenerek İngilizce yazmayı öğreneceksiniz.

Bu eğitimin temel amacı size en iyi writing eğitimini en pratik ve etkili şekilde sunmak. Sınavlarda karşınıza çıkmayacak, hayatta işinize yaramayacak detaylarla zaman harcamak yerine size bizimle çalışıp geçen onlarca öğrenciyi başarıya ulaştıran bilgileri ve teknikleri öğreteceğiz.

Müfredat

Temel Writing Eğitimi müfredatı aşağıdaki gibidir.

Temel Bilgiler

 • Writing nasıl gelişir?
 • Temel konular
 • Temel writing bilgileri

Cümle Yazma

 • İngilizce cümle yazma
 • Basit cümle düzeltmeleri
 • En sık kullanılan verb & preposition cümleleri
 • 80 önemli fiil cümlesi
 • İngilizcedeki tüm önemli bağlaçlar
 • Verb & preposition cümle düzeltmeleri
 • İngilizce bağlaç cümlesi düzeltmeleri

Paragraf Yazma

 • Fikir geliştirme
 • Paragraf yazma
 • Paragraf ödevi düzeltme

Öğrencilerden Gelenler

 • Cümle çevirileri
 • Paragraf çevirileri

Kapanış

 • Son Ders

Avantaj

Özellikle İstanbul şartlarında öğrencilerin yol derdi çekmeden istedikleri zaman, istedikleri yerde haftalık dersleri takip edebileceği bir sistem. Ayrıca İstanbul dışındaki öğrenciler için de ideal bir çözüm.

Bu bizim için heyecan verici bir eğitim çünkü yıllardır özellikle writing alanında kazandığımız eğitim tecrübesini çok daha fazla öğrenciyle paylaşma imkanı sağlıyor. Ofis derslerimize kabul edebileceğimiz ya da fiziksel olarak birlikte çalışabileceğimiz öğrenci sayısı sınırlı.

Ders Erişimi

Dersler her hafta Pazartesi ve Perşembe 20.00’de yayınlanacak. Ödevler her hafta Pazartesi verilecek en geç Cuma 20.00’de bize e-posta ile gönderilecek. Derslerin video kayıtları 2 hafta boyunca sitede erişilebilir olacak. Eğer kaçırdığınız bir ders olursa buradan yakalama imkanınız olacak.

Temel Writing Eğitimine Kayıt Ol

Temel Writing Eğitimi'ne 2 tür kayıt seçeneği bulunuyor. Biri TWE Standart diğeri ise TWE Plus.

TWE Standart (400 TL) paket ile tüm TWE video derslerine ve kaynaklarına erişebilirsiniz. Bir üst paket olan TWE Plus (600 TL) ile hem tüm eğitimlere ulaşabilirsiniz hem de haftalık olarak ödevleriniz video üzerinden değerlendirilir. Böylece yanlışlarınızı ve açıklamalarını detaylı bir şekilde izleyip inceleme imkanınız olur.

Temel Writing Eğitimi bu dönem için kapanmıştır. Bir sonraki dönem açıldığında haberdar olmak için aşağıdaki ön kayıt formunu doldurun.

Sık Sorulan Sorular

Ödeme seçenekleri neler?

 • 3D Secure özellikli güvenli ödeme sağlayan kredi kartı tahsilatı
 • Havale/EFT

Taksit imkanı var mı?

Kredi kartı ödemelerinde 3-6-9 taksit imkanı var.

Sipariş verirken neden adres soruluyor?

Eğitim tamamen online ancak ödemenizin muhasebe kayıtlarına geçmesi için kaydınızı yaparken adres bilgisi soruluyor. Adres bilgisini eğer adresinize fatura almak istemiyorsanız çok detaylı bir şekilde yazmanız gerekmiyor.