Temel Writing Eğitimi Ön Kayıt

Temel Writing Eğitimi tekrar açıldığında haberdar olmak için kayıt olun.

 

Eğitim Detayları

Temel Writing Eğitimi’nde sıfırdan writing eğitimi olacak yani ilk olarak basit cümleler yazma, sonra kompleks cümleler yazma, daha sonra paragraf yazma konularını içerecek. Temel Writing Eğitimi 6 hafta sürecek. Her hafta 2 saat online ders olacak. Ayrıca her hafta 1 tane writing ödevi olacak. Ödevlere derste feedback verilecek. Böylece her öğrenci diğerlerinin hatalarından ders çıkarıp daha hızlı ilerleyebilecek.

Temel Writing Eğitimi ile cümle nasıl kurulur, ben bunu İngilizce’de nasıl söylerim, nasıl paragraf yazacağım, nasıl fikir geliştireceğim gibi sorulara cevap bulacak ve kendinize güvenerek İngilizce yazmayı öğreneceksiniz.

Bu eğitimin temel amacı size en iyi writing eğitimini en pratik ve etkili şekilde sunmak. Sınavlarda karşınıza çıkmayacak, hayatta işinize yaramayacak detaylarla zaman harcamak yerine size bizimle çalışıp geçen onlarca öğrenciyi başarıya ulaştıran bilgileri ve teknikleri öğreteceğiz.

Avantaj

Özellikle İstanbul şartlarında öğrencilerin yol derdi çekmeden istedikleri zaman, istedikleri yerde haftalık dersleri takip edebileceği bir sistem. Ayrıca İstanbul dışındaki öğrenciler için de ideal bir çözüm.

Bu bizim için heyecan verici bir eğitim çünkü yıllardır özellikle writing alanında kazandığımız eğitim tecrübesini çok daha fazla öğrenciyle paylaşma imkanı sağlıyor. Ofis derslerimize kabul edebileceğimiz ya da fiziksel olarak birlikte çalışabileceğimiz öğrenci sayısı sınırlı.

Ders Saatleri & Ödevler

Dersler her hafta Pazartesi ve Perşembe 20.00’de yayınlanacak. Ödevler her hafta Pazartesi verilecek en geç Cuma 20.00’de bize e-posta ile gönderilecek. Derslerin video kayıtları 1 hafta boyunca sitede erişilebilir olacak. Eğer kaçırdığınız bir ders olursa buradan yakalama imkanınız olacak.

Facebook Grubu

Öğrenciler derslerle ilgili sorularını Temel Writing Eğitimi’ne özel Facebook grubu üzerinden sorabilecek. Sorular ayrıca ders videolarında açıklanacak.

Eğitim Süresi

6 hafta boyunca Pazartesi ve Perşembe günleri saat 20:00-21:00

Eğitim Başlangıcı

6 Şubat 2017

Ödeme Seçenekleri

Eğitim ödemelerinde kredi kartına taksit, havale ve EFT şeçenekleriyle kendinize uygun planı seçebileceksiniz.

Kayıt Şartları

Her bir eğitimde kabul edeceğimiz öğrenci sayısı 20 olacak. Bu sebeple first come first served prensibi devrede olacak yani ilk önce kayıt olan kazanır.