İleri Writing’e Giriş Eğitimi

İleri Writing'e Giriş Eğitiminde İngilizce paragraf yazma seviyesinden başlayıp İngilizce kompozisyon yazmayı öğrenip sık yapılan hatalardan nasıl kaçınabileceğinizi öğreneceksiniz. İleri Writing'e Giriş Eğitimi, ücretsiz olarak sunduğum 4 günlük bir eğitim.

Dersler

    • Writing nasıl gelişir
    • Essay yazmaya giriş
    • Process essay
    • Sık yapılan writing hatalarını düzeltmek

Her ders 15-20 dakikalık bir video içerikten oluşur.

Hüseyin Demirtaş Kimdir?

Merhaba ben Hüseyin Demirtaş. Türkiye'nin en kapsamlı Türkçe essay kitabı Essay Rehberi‘nin yazarıyım. Boğaziçi Üniversitesi, Çeviribilim mezunuyum yani Türkiye dereceli bir dilciyim. İngilizce eğitimi ile ilgili kaynak ve tavsiyelerimi paylaştığım Hüseyin Demirtaş ile İngilizce sitesi şu ana kadar 845,519 defa ziyaret edildi. Yüzlerce öğrencinin İngilizce sorunlarını çözmesine, daha iyi yazmasına, konuşmasına, okuduğu ve dinlediğini anlamasına yardım ettim. Boğaziçi Üniversitesi'ndeki, Amerika ve Avrupa'daki iş tecrübelerimi ve akademik bilgimi öğrencilerimin problemlerini çözen ve onları hedeflerine ulaştıran eğitimler geliştirmek için kullanıyorum.

Eğitim Başlangıç Tarihi

24 Ocak 2017 yani bu Salı öğlen 12'de ilk ders yayınlanıyor. Ders yayınlandığında e-posta ile bilgilendirileceksiniz.

Her ders videosu yayınlanmasını takip eden 24 saat içinde kaldırılacaktır. Bu sebeple bir sonraki ders yayınlanmadan önce bir önceki dersi izlemeyi bitirmiş olmanız gerekiyor.

Ücretsiz Kayıt Olun

[easy_countdowner name=”demo_countdowner” theme=”fat” animation=”smooth” end_date=”2017-01-23″ end_time=”11:00:00″ day_label=”Gün” hour_label=”Saat” minute_label=”Dakika” second_label=”Saniye” day_color=”#60686F” hour_color=”#B40404″ minute_color=”#B40404″ second_color=”#B40404″ circle_bg_color=”#E2E2E2″]